Postępowania upadłościowe i restrukturyzacja

Jeżeli Państwa spółka utraciła płynność finansową i znalazła się w sytuacji, gdy nie może regulować swoich zobowiązań, to realną staje się groźba postępowania upadłościowego. Im wcześniej zareagujecie Państwo na niepokojącą sytuację, tym większe szanse na uniknięcie upadłości likwidacyjnej. Nasz wykwalifikowany zespół jest gotów służyć wsparciem i proponować rozwiązania, które zminimalizują ryzyko upadłości. W razie potrzeby wskażemy Państwu narzędzia prawne, które uchronią zarząd od ponoszenia ewentualnej odpowiedzialności osobistej za długi upadłego przedsiębiorstwa.

Możemy również reprezentować Państwa we wszelkich postępowaniach upadłościowych dotyczących kontrahentów przedsiębiorstwa, zapewniając możliwie skuteczne odzyskiwanie należności zarówno w przypadku układu, jak i upadłości likwidacyjnej.

Klienci biorący udział w sądowym postępowaniu upadłościowym mogą skorzystać z pomocy naszych doświadczonych prawników, którzy posiadają kwalifikacje odpowiednie do sprawnego udzielenia fachowego wsparcia. Mogą pomóc w ograniczeniu ryzyka oraz zapewnić najbardziej skuteczne rozwiązania. Zapewnimy Klientom profesjonalną pomoc podczas negocjacji, przed rozpoczęciem postępowania upadłościowego. Możemy zaproponować określone działania dotyczące upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorstwa, biorąc pod uwagę konkretne warunki i możliwości firmy. Zapewniamy również kompleksowe wsparcie i pomoc w formie działań egzekucyjnych i windykacyjnych.

crosschevron-rightarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram