Accace Circle

Rozwijaj swój biznes z Accace Circle

Accace działa na arenie międzynarodowej jako Accace Circle – międzynarodowa społeczność biznesowa, składająca się z oddziałów własnych Accace oraz zaufanych partnerów. Zapewniają oni ujednolicone usługi eksperckie i usprawnienie procesów biznesowych w ramach jednego zarządzania, z wykorzystaniem nowoczesnej platformy online. Accace Circle ma zasięg globalny, ale zapewnia lokalnie fachową wiedzę, jednocześnie utrzymując wysoką jakość usług i standardy biznesowe.

Globalna społeczność biznesowa, oparta na równości i wzajemnym wsparciu partnerów

Usługi najwyższej jakości dostępne dla Klientów z całego świata

Innowacyjne rozwiązania wsparte jednolitą technologią chmurową 

Nowoczesny Account Management – scentralizowany system zarządzania kontami

Przyczynimy się do rozwoju na arenie międzynarodowej

Niezależnie od formy: czy biorąc udział w międzynarodowych przetargach, czy poprzez rekomendację innych członków Accace Circle, aktywnie pracujemy nad rozwojem biznesów naszych Klientów, poprzez zaspokajanie ich globalnych potrzeb.

Pomagamy usprawniać procesy i wydajność

Dbamy o relacje i wsparcie wśród naszych członków. Pomagamy im zdobywać know-how i zaznajomić się z najlepszymi praktykami w celu poprawy wyników zarówno nowych, jak i obecnych Klientów.

Kreujemy nową synergię

Nasi Klienci mają zapewniony stały poziom usług ze względu na wysokie wymagania i standardy biznesowe, jakie wszyscy członkowie Accace Circle współtworzą i przestrzegają.

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram