Nasza technologia

Rozwiązania skoncentrowane na Twoich potrzebach - dostępne niezależnie od czasu i miejsca

Nasza oferta łączy głęboką wiedzą w zakresie BPO i doradztwa z innowacyjnymi rozwiązaniami IT, wspieranymi przez najnowszą technologią chmurową. Dzięki temu zapewniamy usługi najwyższej klasy, które są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Wyróżnia nas samodzielność, elastyczne reagowanie na dynamicznie zmieniające się wymagania rynku i zdolność do dostosowania się do indywidualnych potrzeb każdego klienta, co osiągamy dzięki naszemu wewnętrznemu zespołowi programistów. Naszym priorytetem jest dostarczanie zautomatyzowanych, zoptymalizowanych i w pełni zgodnych z przepisami rozwiązań, które zapewniają przejrzystość danych, ich dokładność i bezpieczeństwo. Dzięki temu możesz być pewny, że wszystkie Twoje potrzeby biznesowe zostaną zaspokojone w najbardziej efektywny sposób.

Innowacyjne, dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, opracowane przez nasz wewnętrzny zespół IT

Dokładność danych i wysoki poziom automatyzacji, zapewniający przejrzystość procesów 

Gwarancja bezpieczeństwa i poufności danych poprzez certyfikaty ISO i zgodność z przepisami RODO 

Możliwość realizacji usług na szeroką skalę dzięki międzynarodowej sieci partnerów i spersonalizowanym rozwiązaniom IT

Odkryj nasze rozwiązania 

Accace - Accounting online portal

PORTAL KSIĘGOWOŚĆ ONLINE

Inteligentne zarządzanie dokumentami, cyfryzacja procesów, eliminacja szeregu manualnych czynności, raportowanie w czasie rzeczywistym: wszystko w jednej platformie chmurowej. Opracowana przez ekspertów Accace technologia poprawia wydajność procesów księgowych i sprawozdawczych, umożliwiając digitalizację dokumentów księgowych i przepływów pracy, efektywne zarządzanie fakturami zakupowymi, śledzenie statusu finansowego firmy w czasie rzeczywistym i bezpośrednie połączenie Portalu z oprogramowaniem księgowym wykorzystywanym w Twojej firmie.

Accace - Accounting online portal

PORTAL KADRY I PŁACE ONLINE

Przenieś całe zarządzanie dokumentami do chmury, korzystaj z dostępu do wszystkich danych w dowolnym czasie oraz miejscu, z każdego urządzenia. Nasz Portal Kadry i Płace Online oferuje wygodną funkcję samoobsługową, która umożliwia pracownikom i zespołom HR zarządzanie wieloma zadaniami samodzielnie – w bezpiecznym i przyjaznym dla użytkownika środowisku online. Gwarantujemy nie tylko nowoczesne narzędzie online, ale także wsparcie ekspertów z zakresu prawa, podatków, księgowości oraz kadr i płac, zapewniając najwyższą jakość i zgodność z przepisami.

Accace - Time and attendance online portal

PORTAL EWIDENCJA CZASU PRACY ONLINE

Wykorzystaj elastyczne narzędzie do ewidencji i rejestracji obecności w pracy. Śledź dane dotyczące przepracowanego czasu, nadgodzin, urlopów, płatnych zwolnień i zatwierdzaj wnioski w czasie rzeczywistym. Portal Ewidencja Czasu Pracy Online jest w pełni zgodny z lokalnymi wymaganiami prawnymi i może być dopasowywany do indywidualnych potrzeb, a jego elastyczna struktura pozwala na bezpieczne i łatwe eksportowanie danych do najpopularniejszych programów kadrowo-płacowych.

Accace - Time and attendance online portal

PORTAL DORADZTWO ONLINE

Usprawnij wymianę dokumentów i komunikację dzięki specjalnie zaprojektowanemu portalowi doradczemu. Konsoliduj i organizuj wszystkie dane i dokumenty w jednym, przyjaznym dla użytkownika i bezpiecznym archiwum online. Przechowuj dane i informacje potrzebne do przygotowania deklaracji podatkowych lub dokumentów prawnych. A w przypadku pytań lub konieczności konsultacji, skorzystaj z wbudowanego modułu infolinii doradczej.

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram