Portal Kadry i Płace Online

Kompleksowa samoobsługa pracowników oraz zespołów HR | Administracja HR I RCP

Nowoczesne narzędzie dostosowane do dynamicznego środowiska pracy

Procesy kadrowo – płacowe to niezwykle wrażliwy obszar pod względem zgodności z przepisami. Wymogi formalne w połączeniu z dynamicznie zmieniającym się środowiskiem pracy stanowią wyzwanie, któremu może sprostać jedynie najlepsza technologia w połączeniu z wiedzą ekspercką interdyscyplinarnych zespołów. Nasz portal to nie tylko nowoczesne narzędzie online, ale również możliwość wykorzystania wsparcia ekspertów z zakresu prawa, podatków, księgowości oraz kadr i płac. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość i zgodność z przepisami.

Jako dostawca innowacyjnej technologii i jednocześnie jej użytkownik, Accace zdobył doświadczenie i przewagę w rozpoznawaniu potrzeb użytkownika, jednocześnie uniezależniając się od podmiotów zewnętrznych w zakresie obsługi technicznej i niezbędnych dostosowań.

Samoobsługowy portal pracowniczy

Śledzenie formalności oraz bieżąca pomoc i informowanie pracowników to bardzo angażujące aspekty działalności HR. Znaczna część tych czynności może zostać zautomatyzowana lub wykonana samodzielnie przez pracownika, dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej w naszym portalu online. Usprawnienia osiągnięte w tym obszarze pozwolą na oszczędności oraz efektywne wykorzystanie potencjału Twoich pracowników.

Uprość i zautomatyzuj

Przemyśl oraz udoskonal Twoje procesy płacowe i HR, dostosuj wszystkie procesy pracy do swoich indywidualnych potrzeb

Przejdź na wersję elektroniczną

Przenieś całe zarządzanie dokumentami do chmury, korzystaj z dostępu do wszystkich danych w dowolnym czasie oraz miejscu, z każdego urządzenia

Komunikuj się przez Internet

Pozwól pracownikom oraz zespołom HR wykonywać działania online oraz zarządzać zadaniami za pomocą samoobsługowego interfejsu

Oferowany przez Accace portal online zapewnia pełną funkcjonalność działu kadr i płac w formie zewnętrznego wsparcia. Dodatkowo pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu kontroli i bezpieczeństwa. Samodzielne zarządzanie wieloma zadaniami przez pracowników bez konieczności angażowania zespołu HR, zapewnia komfort oraz wydajność z perspektywy pracownika oraz pracodawcy.

Optymalne rozwiązania dla zespołów HR – przejrzystość i pełna kontrola

Dobór modułów do indywidualnych potrzeb Klienta, pozwala na optymalne dopasowanie funkcji portalu. Dzięki portalowi online każdy pracownik ma nieograniczony dostęp do swoich pasków płacowych, danych o wynagrodzeniu, informacji o liczbie dni wolnych do wykorzystania oraz możliwość złożenia wniosku urlopowego, zgłoszenia zapytania do działu HR, a nawet rozliczenia podróży służbowej.

Szeroki wybór funkcjonalności sprawia, że nasz portal online to nieocenione i kompleksowe narzędzie, wspierające działy kadrowe. Jego możliwości wykraczają dalece poza elektroniczny obieg dokumentów. Nowoczesny interfejs pozwala na realizację większości funkcji HR, takich jak zarządzanie procesem onboardingu nowych i odchodzących pracowników, administrację świadczeniami pracowniczymi, ewaluację czy też zarządzanie szkoleniami. Elastyczne rozwiązania pozwalają na tworzenie np. dedykowanych ankiet i innych specjalnych funkcji związanych z administracją HR.

Dopasowany i spersonalizowany interfejs pozwala na bezpieczny i wygodny dostęp do informacji oraz przeglądanie danych.

Nieograniczony dostęp

Portal Kadry i Płace Online oparty jest na chmurze, dostępny w przeglądarce internetowej komputera lub dowolnego urządzenia mobilnego. Zarówno pracownicy, jak i zespoły HR mają dostęp do wszystkich niezbędnych informacji poprzez łatwy w obsłudze interfejs.

Płace online – moduły i funkcjonalności

Nasz portal daje możliwość szybkiej i prostej wymiany danych kadrowo – płacowych oraz ich zatwierdzania. Funkcjonalność sortowania danych według wybranych kryteriów oraz dziennik aktywności pozwalają na łatwe wyszukanie niezbędnych informacji. Predefiniowane funkcje uczestników procesu oraz system automatycznych powiadomień e-mail gwarantują sprawną organizację procesu oraz dotrzymanie terminów.

Chronione hasłem paski płacowe są udostępniane pracownikom za pośrednictwem ich indywidualnych kont i przechowywane w ich osobistych archiwach. Pracownicy są powiadamiani e-mailem o dotyczących ich informacjach zapisanych w portalu. Zintegrowany system zgłaszania zapytań pozwala na sprawną obsługę nawet dużej liczby zgłoszeń.

Główne funkcjonalności:

  • Wymiana danych płacowych
  • Dystrybucja i archiwizacja pasków płacowych
  • Obsługa zapytań za pośrednictwem portalu online
  • Raportowanie oraz archiwum

Kadry online – moduły i funkcjonalności

Elastyczny i nowoczesny system HR to najlepszy sposób by efektywnie poradzić sobie z dynamicznie zmieniającymi się wymogami prawnymi i wyzwaniami, przed którymi stają działy HR. Poza indywidualnym podejściem do każdego pracownika i jego obsługi, działy HR wykonują szereg zadań charakteryzujących się pewnym stopniem powtarzalności. Automatyzacja tych czynności przy jednoczesnym wprowadzeniu samoobsługi pozwoli na znaczną poprawę efektywności i komfortu pracy.

Nasz portal oferuje nieograniczone możliwości integracji modułów, obejmując następujące obszary:

  • Obsługa dokumentacji HR i akt osobowych
  • Przygotowanie dokumentów prawnych związanych z zatrudnieniem
  • Coroczne zarządzanie rozliczeniami podatkowymi
  • Administracja świadczeniami pracowniczymi
  • Zarządzanie podróżami służbowymi i rozliczanie kosztów podróży
  • Ewidencja i rejestracja czasu pracy: zarządzanie nieobecnościami i planowanie zmian

Zarządzanie dokumentacją kadrową

Szybka i łatwa nawigacja interfejsu dostosowanego do potrzeb Klienta gwarantuje wygodny dostęp do elastycznej struktury folderów, z predefiniowanymi rolami i obiegiem dokumentów.

Przesyłanie i eksportowanie danych jest możliwe w różnych formatach plików, bez względu na rozmiar. Za pomocą dzienników aktywności można łatwo śledzić historię działań i przepływu dokumentów. Terminy, a także ukończone i oczekujące zadania są zarządzane dzięki zintegrowanemu systemowi powiadomień e-mail.

Skomplikowanymi procesami HR i dokumentacją kadrową można łatwo zarządzać za pomocą skutecznego modułu do wymiany danych oraz licznych i w pełni zautomatyzowanych funkcji.

Zarządzanie świadczeniami pracowniczymi

Moduł zarządzania świadczeniami pracowniczymi można dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta i wewnętrznych procesów m.in. w zakresie: rodzaju świadczeń, warunków ich stosowania, dostępności oraz śledzenia kwot. Dzięki zdefiniowanej strukturze i dostosowanym funkcjonalnościom można zaoferować szereg benefitów lub stworzyć konkretne świadczenia. Zespół HR będzie miał dostęp do aktualnych informacji i raportów na temat wszystkich dostępnych, wymaganych i wykorzystanych benefitów – wszystko w jednym miejscu.

Rozliczanie podróży służbowych może być łatwe

Zarządzając delegacjami w ramach jednego portalu obejmującego kompleksowo obszar kadrowo – płacowy zyskujesz pełną kontrolę nad całym procesem i wszystkimi wydatkami.

Nasz portal online daje możliwość wnioskowania i akceptacji podróży służbowych, przeprowadzenia rozliczeń i archiwizacji dokumentacji – wszystko w trybie online i w spersonalizowanym trybie obiegu dokumentów. Dzięki formularzom generowanym przez system i powiadomieniom, które trafiają do skrzynki mailowej, dotrzymanie terminów i śledzenie procesu jest znacznie ułatwione. Dodatkowym usprawnieniem może być łatwy eksport danych lub bezpośrednia integracja z oprogramowaniem księgowym.

crosschevron-rightarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram