Wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

Zdobądź dostęp do naszych najnowszych publikacji i wydarzeń

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata biznesu, aktualnymi zmianami legislacyjnymi, opiniami ekspertów i nadchodzącymi wydarzeniami.
Zapisz się teraz

Przeszłe wydarzenia

Webinar: Ochrona sygnalistów w praktyce. Jak przygotować firmę do zmian w prawie? | Accace Poland
11/06/2024
 10:00 am11:00 am CET
Online
Bezpłatny
Polski

Zapraszamy na webinar poświęcony praktycznym aspektom wdrożenia ustawy o ochronie sygnalistów. Podczas spotkania omówimy, które organizacje są zobowiązane do implementacji wymogów ustawy oraz jak efektywnie przygotować się do tych zmian. Będziemy także analizować kluczowe terminy wdrożenia systemu zgłoszeń oraz potencjalne konsekwencje nieprawdziwych zgłoszeń, a także nieprzestrzegania nowych przepisów.

Program i rejestracja
Webinar: Prowadzeniu biznesu w Niemczech i Polsce – Wskazówki i triki podatkowe | Accace Global
07/11/2023
 10:00 am11:00 am CET
Online
Bezpłatny
English

Z przyjemnością zapraszamy na nadchodzący webinar organizowany przez Accace wspólnie z grupą nhs*, członkiem winglobally. Tematyka będzie dedykowana inwestorom i przedsiębiorcom działającym lub planującym działalność w Polsce lub Niemczech. Dołącz do nas 7 listopada by poznać praktyczne wskazówki i rozwiązania stosowane przez ekspertów podatkowych wspierających klientów przy ekspansji rynkowej. Webinar jest bezpłatny i odbywa się w języku angielskim.

Program i rejestracja
Why to invest in Poland
04/04/2023
 11:00 am12:00 pm CET
Webinar Online
Bezpłatny
English

We are excited to invite you to our upcoming webinar on why invest in Poland, on April 4, 2023, in cooperation with our branch office Accace Poland and the Investor Academy, founded by Walter Herz. At our 1-hour online session you will have the opportunity to learn about the current status of the investment market in Poland and why it attracts investors seeking to expand their business prospects.

Program i rejestracja
Podatkowe i prawne aspekty globalnej mobilności pracowników
23/03/2023
 10:00 am1:00 pm CET
NEOPARK A, Cybernetyki 10, WARSZAWA
Bezpłatny
Polski

Zapraszamy na spotkanie z ekspertami Accace, na którym zostaną szczegółowo omówione zagadnienia z zakresu globalnej mobilności pracowników. Poruszymy kwestie zarówno podatkowe jak i z zakresu ubezpieczeń społecznych. Wszystkie zagadnienia postaramy omówić się w sposób praktyczny, w oparciu o nasze doświadczenia. Na koniec zajmiemy się prawnymi i podatkowymi aspektami wypłaty diet oraz dodatkowych świadczeń.

Program i rejestracja
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram