Portal Księgowość Online

Cyfryzacja | Automatyzacja procesów księgowych | Raporty w czasie rzeczywistym

Od automatyzacji procesów księgowych do efektywnego zarządzania: wszystko w ramach jednego portalu online

Optymalne wykorzystanie cyfryzacji oraz automatyzacja pracy może w znaczny sposób poprawić wydajność procesów księgowych i sprawozdawczych w firmie. Wykorzystanie możliwości, jakie daje najnowsza technologia pozwala na wyeliminowanie czasochłonnych i powtarzalnych zadań, zapewniając redukcję kosztów i bezpieczeństwo.

W Accace projektujemy, rozwijamy i wykorzystujemy własną technologię. Dzięki temu dostarczamy optymalne rozwiązania, które pozwalają sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów. Nieustannie udoskonalamy praktyczne zastosowanie naszego portalu online, zapewniając wysoki komfort użytkowania i maksymalną samoobsługę. Naszą przewagę buduje samowystarczalność, nie musimy polegać na ograniczonych możliwościach zewnętrznych dostawców. Portal Księgowość Online został stworzony na bazie wieloletnich doświadczeń i różnorodnych oczekiwań naszych Klientów.

Automatyzacja i technologia, która pomaga sprostać nowej rzeczywistości

Zmniejszenie formalności, usprawnienie i poprawa efektywności procesów księgowych to główne założenia automatyzacji, jaką oferuje nasz Portal Księgowość Online. Eliminacja szeregu manualnych procesów pozwala na wymierne oszczędności, ograniczenie ryzyka błędów oraz pełną kontrolę biznesu.

Zweryfikuj swoje procesy

Zautomatyzuj oraz uprość procesy księgowe w całej organizacji

Wprowadź pełną cyfryzację

Przenieś całość procesu zarządzania dokumentami do chmury. Działaj bez obiegu dokumentów w formie papierowej oraz zarządzaj wszystkimi zadaniami online – w dowolnym czasie oraz miejscu

Uzyskaj pełny i szybki wgląd

Zapewnij lepszą kontrolę nad procesami księgowymi i bądź na bieżąco z aktualizacjami dzięki dostępowi do zintegrowanych danych z wielu źródeł i systemów

Nasza technologia zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych danych oraz ich przejrzystość, dzięki przyjaznemu dla użytkownika środowisku chmury.

Portal Księgowość Online jest nowoczesnym, w pełni skalowalnym narzędziem, którego funkcjonalności są nieustannie rozwijane. Naszą przewagę buduje wysoki komfort użytkowania portalu, który gwarantuje przyjazny interfejs oraz nieograniczony dostęp z dowolnego urządzenia. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Wygodne zarządzanie dokumentami księgowymi

Zarządzanie dokumentami księgowymi to jeden z najbardziej angażujących obszarów zarządzania firmą. Duża ilość generowanych dokumentów oraz konieczność ich bieżącej aktualizacji, wymuszona przepisami, zwiększa ryzyko błędów i związane z nimi koszty. Dotyczy to szczególnie dokumentów archiwizowanych w formie papierowej.

Nasz Portal Księgowość Online to szybszy i prostszy sposób na zarządzanie dokumentacją księgowąElektroniczny obieg dokumentów, ich archiwizacja w chmurze oraz swobodny dostęp z każdego miejsca i w dowolnym czasie pozwala na poprawę efektywności. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo danych poprzez ograniczenie dostępu i tworzenie kopii zapasowych. Elastyczna struktura naszego portalu online powoduje, że może być łatwo dopasowany do potrzeb i oczekiwań Twojej firmy.

Moduł zarządzania dokumentami w Portalu Księgowość Online oferuje wiele korzyści:

 • Szybka i łatwa nawigacja poprzez interfejs dostosowany do potrzeb Klienta
 • Elastyczna struktura folderów z przypisanymi funkcjami i uprawnieniami
 • Obieg dokumentów z ograniczonym dostępem oraz możliwość weryfikacji historii działań poprzez dziennik aktywności
 • Przesyłanie i eksport danych bez względu na format i rozmiar plików
 • Pełna cyfryzacja dokumentów możliwa poprzez zintegrowany, inteligentny skaner online, system OCR i walidację danych
 • Intuicyjny system powiadomień o zakończonych i oczekujących zadaniach
 • Wszystkie dane są przechowywane w Elektronicznym Archiwum Dokumentów i dostępne w zależności od przypisanych ról i uprawnień

Cyfryzacja procesu zarządzania fakturami

Cyfryzacja obiegu dokumentów i zdalny dostęp do faktur to niezbędne elementy pełnej kontroli procesów biznesowych Twojej firmy. Portal Księgowość Online pozwala na monitorowanie dowolnej faktury za pomocą przypisanych funkcji oraz umożliwia:

 • Dostęp do dziennika przepływu dokumentów
 • Szybką weryfikację statusu płatności
 • Zachowanie terminów dzięki zintegrowanemu systemowi powiadomień e-mail
 • Nieograniczony dostęp do repozytorium faktur z rozbudowaną możliwością przeglądania i filtrowania w chmurze

Pełna kontrola w dowolnym momencie

Wykorzystując portal online Accace masz zapewniony natychmiastowy dostęp do informacji o stanie finansowym Twojej firmy. Dzięki przetwarzaniu danych księgowych w czasie rzeczywistym są one zawsze aktualne i odzwierciedlają bieżącą sytuację. W dowolnym miejscu i czasie możesz skorzystać również z rozbudowanej funkcjonalności wyszukiwania danych.

Kluczowe rozwiązania w tym zakresie:

 • Przegląd aktualnych sald na kontach
 • Raporty o statusie płatności w czasie rzeczywistym
 • Przegląd sytuacji finansowej w oparciu o predefiniowane KPI
 • Raporty dotyczące trendów i anomalii w strukturze kosztów i przychodów
 • Dostęp do dodatkowych raportów i statystyk firmy
 • Szybka obsługa zapytań, odpowiedzi w ciągu 24 do 48 godzin
 • Dzięki ujednoliceniu procesów księgowych i sprawozdawczych, skonsolidowane dane są łatwe do wygenerowania i przejrzyste nawet w przypadku rozproszonej struktury firmy

Integracja z ERP i innymi oprogramowaniami

Elastyczność Portalu Księgowość Online pozwala na bezpośrednią integrację z wieloma znanymi systemami ERP, takimi jak Microsoft NAV, SAP, Asseco Helios, Asseco Spin i innymi. Dzięki temu może stać się głównym interfejsem służącym procesom księgowym i raportowym.

Maksimum bezpieczeństwa

Zespół IT Accace, dysponujący specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem, czuwa nad obszarem cyberbezpieczeństwa i zapewnia zgodność z najwyższymi standardami oraz wymogami Twojej firmy w tym zakresie. Portal Księgowość Online został zaprojektowany przy uwzględnieniu międzynarodowych praktyk i najlepszych struktur mających przeciwdziałać ryzyku cyberataków.

crosschevron-rightarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram