Wróć do Newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Zapewnienie kontynuacji biznesowej na Ukrainie: Komunikat dla naszych klientów i partnerów

28 kwietnia 2022
Artykuł dostępny także w języku
angielskim
Zapewnienie kontynuacji biznesowej na Ukrainie

W świetle obecnej inwazji na Ukrainę chcielibyśmy zapewnić naszych klientów, partnerów i współpracowników, że nasz ukraiński oddział działa, świadcząc dotychczasowe usługi. Bezwzględnie na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, ochronę i dobro dotkniętych wojną osób. Podjęliśmy wszelkie niezbędne środki ostrożności i kroki, aby zapewnić ciągłość biznesową i usługową, wdrażając szereg systemów i procesów pozwalających utrzymać zaangażowanie w naszą społeczność i kontynuować rozpoczęte działania.

Jesteśmy obecni na Ukrainie od 2007 roku, od tego czasu udało nam się skutecznie łagodzić potencjalny wpływ czynników zewnętrznych na aktywność naszą i naszych klientów. W oparciu o zebrane doświadczenia, zaangażowanie naszych pracowników i klientów nasza organizacja jest gotowa wspierać obecnych i nowych klientów w zakresie, jaki zawsze zapewnialiśmy.

„Jesteśmy optymistyczni, że ukraińskie biznesy odbudują się szybko, gdy tylko okoliczności na to pozwolą” – mówi Anna Magdich, Dyrektor Zarządzający Accace Ukraine. „Nasz oddany zespół jest gotowy do dalszego wspierania i ułatwiania rozwoju firm, przyczyniając się do budowania prosperującej przyszłości naszego kraju”.

Nasz profesjonalny zespół ściśle monitoruje ewoluujące wytyczne rządowe i przyjęte ustawodawstwo, aby identyfikować potrzeby i reagować elastycznie w interesie naszych klientów na Ukrainie. Wszyscy eksperci i członkowie społeczności Accace z pełnym zaangażowaniem wspierają obywateli i przedsiębiorstwa ukraińskie dostarczając informacje na temat warunków biznesowych i zmian legislacyjnych.

Mailchimp - subscribe form - page
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram