Wróć do Newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace rozpoczyna Świąteczną Zbiórkę dla Domu Samotnej Matki i Dziecka na Pradze

19 listopada 2019

Święta Bożego Narodzenia to dla wszystkich radosny czas, spędzany zazwyczaj w gronie najbliższych, przy świątecznie zastawionym stole i ciepłej atmosferze. W Accace mamy świadomość, że nie w każdym domu może zagościć Mikołaj, nie wszystkie rodziny mają wystarczające środki finansowe na zorganizowanie Świąt. Istnieją miejsca, gdzie szczęściu trzeba po prostu pomóc. Takim miejscem w tym roku dla pracowników Accace jest Dom Samotnej Matki i Dziecka na Pradze. 

Jesteśmy dumni, że w Accace wszyscy pracownicy są zawsze chętni by nieść pomoc potrzebującym. W tym pięknym okresie przedświątecznym postanowiliśmy kolejny już raz  zorganizować zbiórkę darów dla Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie . Zbiórka potrwa do 18 grudnia.

Zbierać będziemy ubranka, książki, kosmetyki dla kobiet, chemię gospodarczą, chemię higieniczną, zabawki i gry planszowe.

Oficjalne przekazanie darów planowane jest tak, aby jeszcze przed Świętami prezenty trafiły do niepełnych rodzin. Mamy nadzieję, że dzięki naszej inicjatywie sprawimy, że będą to wspaniałe, pełne radości i uśmiechów Święta.

Mailchimp - subscribe form - page
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram