Wróć do Newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace Adept już w Wielkiej Brytanii | Informacja prasowa

29 czerwca 2021
Artykuł dostępny także w języku
angielskim

Chcesz wejść na rynek brytyjski? Rozszerzyć prowadzoną działalność? Nasz zespół może Ci pomóc. W ofercie mamy pełen pakiet usług i rozwiązań Business Process Outsourcing (BPO): księgowość, sprawozdawczość, kadry i płace. Wspieramy prowadzoną działalność i przedsiębiorcze ambicje.

Działalność w Wielkiej Brytanii – w sercu globalnej potęgi handlowej

Wielka Brytania cieszy się doskonałą opinią jako miejsce prowadzenia działalności. Przedsiębiorcy doceniają przyjazny klimat inwestycyjny i korzystne stawki podatkowe. Wielka Brytania i londyńskie globalne centrum biznesowe należą do najbardziej atrakcyjnych lokalizacji branych pod uwagę pod kątem ekspansji poza kontynentalną część Europy albo rozwoju działalności na skalę globalną. Brexit nie zachwiał atrakcyjnością tego rynku. Szereg branż – energetyka, farmaceutyka, opieka zdrowotna, IT czy fintech – odnotowuje wzrost pomimo pandemii COVID ze względu na przychylne podejście Wielkiej Brytanii do inwestycji zagranicznych.

Twój zaufany partner w Wielkiej Brytanii

Outsourcing obsługi transakcyjnej w zakresie finansów i płac usprawnia działalność. My kompleksowo zajmiemy się obszarem zgodności z przepisami i wymogami, a Ty poświęcisz się podstawowej działalności i zarządzaniu swoim biznesem w Wielkiej Brytanii.

„Obsługa funkcji finansowych uchodzi za zło konieczne i obszar poza wszelkimi priorytetami biznesowymi. Czasem jest lekceważony do tego stopnia, że cierpi na tym całość działalności. Procesy finansowe są specjalistyczne i wymagają sporego zaangażowania zasobów ludzkich. Outsourcing procesów finansowych to rozsądna decyzja od strony kosztowej, ale również możliwość skoncentrowania się na kluczowej działalności i podejmowaniu decyzji w oparciu o aktualne i dostępne na bieżąco dane finansowe” – przekonuje André Hugo, Dyrektor Zarządzający Accace UK Limited.

Wspólnie oferujemy jeszcze więcej

Chcemy sprostać wyzwaniom w obszarze BPO na rynku brytyjskim. Dlatego Accace z radością informuje o poszerzeniu udanej współpracy z Adept Advisory. Adept Advisory powstała w 2007 r. w RPA, zaś w ciągu ostatniej dekady zbudowała silną pozycję w Wielkiej Brytanii. Cieszy się doskonałą reputacją w obszarze doradztwa w zakresie ryzyka, operacji finansowych i rozwiązań cyfrowych. Adept Advisory świadczy usługi na rzecz podmiotów z listy 100 największych notowanych na giełdzie JSE oraz szeregu średnich i dużych organizacji.

“Adept Advisory i Accace już ponad rok świadczą razem usługi outsourcingowe i doradcze w regionie afrykańskim, a u podstaw współpracy leżą wspólne wartości. Najtrudniejszy rok w historii działalności tylko umocnił wspólny projekt: biznesu prowadzonego w sposób odpowiedzialny, mający na celu pomoc Klientom i społecznościom wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne” – mówi Mihaela Pašek-Virlan, Dyrektor Generalna Accace.“Cieszy nas rozszerzenie zakresu usług oferowanych wspólnie z Accace zaufanym Klientom w Wielkiej Brytanii. Włączenie BPO w obszar rozwiązań doradczych to cenna propozycja. Z niecierpliwością czekamy na nowy ekscytujący rozdział w naszej brytyjskiej działalności” – dodaje Justin van Lienden, Dyrektor Generalny Adept Advisory.

O Accace Adept

Jesteśmy wspólnym przedsięwzięciem Accace i Adept Advisory. Realizujemy długoterminową strategię świadczenia innowacyjnych usług BPO i doradztwa Klientom w Wielkiej Brytanii, RPA i na całym świecie. Połączyliśmy siły, aby dzielić się cennymi spostrzeżeniami, ekspercką wiedzą i praktyką, jednocześnie wnosząc doświadczenie w uzupełniających się dziedzinach.

O Accace Adept

Jesteśmy wspólnym przedsięwzięciem Accace i Adept Advisory. Realizujemy długoterminową strategię świadczenia innowacyjnych usług BPO i doradztwa Klientom w Wielkiej Brytanii, RPA i na całym świecie. Połączyliśmy siły, aby dzielić się cennymi spostrzeżeniami, ekspercką wiedzą i praktyką, jednocześnie wnosząc doświadczenie w uzupełniających się dziedzinach.

Nasza oferta w Wielkiej Brytanii

Skontaktuj się z naszym biurem w Wielkiej Brytanii

Piccadilly Chambers, Dudley House, 169 Piccadilly, London W1J 9EH


+44 207 692 1719

O Accace Circle

Accace Adept działa na arenie międzynarodowej w ramch Accace Circle – społeczności biznesowej tworzonej przez uznanych dostawców profesjonalnych usług outsourcingowych i doradczych, opartej na wspólnych wartościach zapewniających najwyższą jakość obsługi. Dzięki zaangażowaniu ponad 2 000 specjalistów dostępnych w 40 krajach zapewniamy zintegrowane wsparcie dla 10 000 Klientów, głównie średnich i międzynarodowych firm z listy Fortune 500 reprezentujących różne sektory gospodarki, przygotowując ponad 170 000 pasków płacowych miesięcznie.

Mailchimp - subscribe form - page
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram