Wróć do Newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace Adept: Nowa jakość usług BPO w Republice Południowej Afryki | Informacja prasowa

19 sierpnia 2020
Artykuł dostępny także w języku
angielskim

Accace Adept wykonał ambitny krok w kierunku wykorzystania potencjału rynku BPO w regionie Afryki Subsaharyjskiej. Region ten staje się coraz bardziej atrakcyjny dla międzynarodowych przedsiębiorstw i nowych inwestycji oraz szybko osiąga przewagę konkurencyjną w skali globalnej dzięki obiecującym prognozom trwałych zwrotów z rozwoju całego regionu.

Republika Południowej Afryki: Brama handlowa do regionu subsaharyjskiego

Republika Południowej Afryki jest drugą co do wielkości gospodarką w Afryce, warto jednak podkreślić, że jej PKB na mieszkańca jest ponad dwukrotnie wyższe niż w największej gospodarce kontynentu, Nigerii. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu położenie geograficzne oraz posiadaniu największego portu kontenerowego na kontynencie w Durban, RPA może być dla przedsiębiorców bramę handlową do Afryki. Dodatkowo, strefa czasowa Republiki Południowej Afryki jest zbliżona zarówno do pozostałej części Afryki, jak i Europy Zachodniej, Środkowej i Wschodniej, umożliwiając tym samym zagranicznym inwestorom dokonywanie transakcji i prowadzenie działalności w ich własnych regularnych ramach czasowych i co ważne, mogą oni liczyć na korzystny arbitraż kosztowy wynikający z taniej bazy zasobów wewnętrznego rynku RPA. Gospodarka RPA opiera się głównie na usługach. Wyróżniają się zwłaszcza silny i odporny sektor usług finansowych oparty na solidnych ramach regulacyjnych. Ponadto, kraj posiada ugruntowany sektor produkcyjny z licznymi Specjalnymi Strefami Ekonomicznymi zlokalizowanymi w sąsiedztwie krajowych portów handlowych, co pozwala na efektywną dystrybucję towarów. Gwałtowna ekspansja i innowacje w sektorze telekomunikacyjnym i IT, wsparte wysokimi kompetencjami pracowników w tym sektorze, to kolejny doskonały powód, dla którego zagraniczne podmioty interesują się rynkiem RPA. Łagodny, słoneczny klimat oraz cudowny i różnorodny krajobraz Republiki Południowej Afryki, zachwycający bogactwem flory i fauny oraz obfitością bogactw mineralnych czekają na początkującego inwestora i podróżnika.

Łącząc siły odkrywamy nowe możliwości rozwoju biznesu

Aby sprostać nowym wyzwaniom i osiągnąć sukces w dziedzinie BPO, Accace z radością łączy siły z Adept Advisory, światowym liderem w zakresie profesjonalnych i innowacyjnych rozwiązań outsourcingowych i doradczych. Założona w 2007 roku w Republice Południowej Afryki, Adept Advisory posiada silną pozycję rynkową świadcząc usługi doradcze w zakresie ryzyka, operacji finansowych i rozwiązań cyfrowych dla ponad 100 największych firm notowanych na giełdzie JSE oraz wielu innych średnich i dużych organizacji.

„Adept Advisory ma bogate doświadczenie w obszarze rynku wewnętrznego i doskonałe osiągnięcia w zakresie współpracy z lokalnymi i międzynarodowymi markami w Republice Południowej Afryki w zakresie doradztwa biznesowego. Accace wprowadza natomiast nową jakość, dostarczając najwyższej klasy rozwiązania w zakresie outsourcingu księgowości i płac, oparte na uznanych międzynarodowych standardach i wykorzystując najnowsze technologie chmurowe. Z niecierpliwością czekamy na współpracę jako jeden zespół, aby odkrywać nowe możliwości i wspierać naszych klientów kompleksowymi usługami BPO w RPA”- podkreśla Justin van Lienden, Managing Director Adept Advisory.

Accace Adept ma na celu świadczenie kompleksowego zakresu usług, począwszy od wsparcia wejścia na rynek i rejestracji, po kompleksowe usługi BPO w zakresie księgowości i sprawozdawczości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego i prawnego.

„Zarówno Adept Advisory, jak i Accace opierają się na wspólnych wartościach, które znajdują odzwierciedlenie w sposobie prowadzenia działalności. To znacznie więcej niż świadczenie profesjonalnych usług BPO i doradztwa; reprezentuje naszą wizję odpowiedzialnego prowadzenia biznesu, odzwierciedla profesjonalną obsługę ukierunkowaną na ludzi, dostarczaną zarówno klientom zewnętrznym, jak i wewnętrznym. To są rozwiązania, które chcemy zapewnić w regionie subsaharyjskim”- dodaje Mihaela Pašek-Virlan, CEO w Accace.

Naszym celem jest wspieranie firm już obecnych na rynku RPA oraz międzynarodowego biznesu, który chce wejść na ten rynek. Zachęcamy również firmy afrykańskie do eksploracji rynku europejskiego i globalnego, wspieranej przez wiarygodnego globalnego partnera.

O Accace Adept

Wspólny projekt Accace i Adept Advisory powołany został w celu realizacji długoterminowej strategii dostarczania innowacyjnych usług BPO i usług doradczych dla naszych klientów w RPA i na świecie. Połączyliśmy siły, aby jednocześnie dzielić się posiadanym doświadczeniem, ekspercką wiedzą i optymalnie wykorzystać nowe możliwości łącząc skuteczną praktykę.

Nasze usługi w Republice Południowej Afryki

  • Księgowość i Sprawozdawczość
  • Kadry i Płace
  • Doradztwo podatkowe i Tax compliance
  • Doradztwo regulacyjne
  • Usługi korporacyjne i biurowe
  • Założenie i reorganizacja biznesu

Skontaktuj się z naszym biurem w Republice Południowej Afryki

Boundary Terraces, 1 Mariendahl Avenue
Newlands, Western Cape, Cape Town 7700


+27 021 701 7768

Więcej informacji na www.accace.co.za

O Accace Circle

Accace Adept działa na arenie międzynarodowej w ramch Accace Circle, społeczności biznesowej składającej się z oddziałów własnych Accace oraz zaufanych partnerów. Nasz hybrydowy model współpracy oparty na najwyższej klasy kompetencjach oraz wspólnej platformie online zapewnia jednolite, profesjonalne usługi oraz realizację złożonych projektów o zasięgu transgranicznym. Zapewniamy usługi zgodne z lokalnymi przepisami, przy jednoczesnym zachowaniu międzynarodowych standardów.

Mailchimp - subscribe form - page
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram