Wróć do Newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace Circle: Współpraca ponad granicami | Informacja prasowa

14 września 2020

W ciągu ostatnich lat, naszym priorytetem było rozbudowanie opartej na wspólnych wartościach, międzynarodowej wspólnoty biznesowej tworzonej obecnie przez oddziały własne Accace oraz zaufanych partnerów w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce. Dzięki obranemu kierunkowi możemy dzisiaj z radością przedstawić, zasięg naszej sieci renomowanych dostawców usług outsourcingowych i doradczych, zapewniających  profesjonalizm i najwyższą jakość obsługi niezależnie od jurysdykcji.

Accace Circle to międzynarodowa wspólnota tworzona przez regionalnych ekspertów, która zapewnia w pełni zintegrowane, oparte na innowacyjnych rozwiązaniach online wsparcie najlepszego międzynarodowego zespołu doradców, odpowiedniego dla danego projektu. Mając na uwadze wyzwania i złożone otoczenie biznesowe dostarczamy usługi oparte o najwyższe standardy międzynarodowe zarówno pod względem jakości jak i bezpieczeństwa, jednocześnie gwarantując rozwiązania zgodne z lokalnymi wymogami.

Wykorzystując potencjał i praktyczne doświadczenie sieci ponad 2 000 ekspertów z 40 krajów, tworzących wspólnotę Accace Circle, łączymy swoją wiedzę w ramach międzynarodowych, interdyscyplinarnych zespołów, świadcząc usługi dla ponad 10 000 Klientów w obszarze podatków, prawa, księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Kompleksowość, międzynarodowy zasięg i najlepsi regionalni eksperci, to elementy które pozwalają nam przełamywać standardy i oferować innowacyjne rozwiązania niezależnie od branży oraz skali biznesu – budują naszą przewagę!

Zintegrowane usługi wspierające działalność transgraniczną

Nasza oferta wszechstronnego, interdyscyplinarnego wsparcia w ramach globalnej sieci zapewni Twojej firmie optymalne warunki i przestrzeń do rozwoju na nowych rynkach, dzięki znajomości specyfiki danego regionu i zachowaniu pełnej zgodności z lokalnymi wymogami regulacyjnymi. Wykorzystaj dostęp do najlepszych rozwiązań wypracowanych dzięki praktycznemu i odpowiedzialnemu doradztwu.

Działamy w 40 państwach

Zatrudniamy ponad 2 000 ekspertów 

Wspieramy ponad 10 000 Klientów

Przygotowujemy ponad 170 000 pasków płacowych miesięcznie

Zwiększamy zasięg łącząc najlepszych 

Dynamiczny rozwój międzynarodowej sieć partnerów Accace, wzbogaca nasze kompetencje, dzięki czemu jeszcze lepiej możemy odpowiedzieć na wyzwania zmieniającej się rzeczywistości biznesowej. Nasi regionalni eksperci posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie z różnych branż i sektorów. Dlatego niezależnie od miejsca prowadzenia biznesu i jego charakteru, gwarantujemy stały i  wysoki poziom świadczonych usług.

Europa

Austria, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Macedonia, Czarnogóra, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania, Ukraina

Bliski Wschód i Afryka

Cypr, Egipt, Turcja, Republika Południowej Afryki

Wspólnota tworząca przestrzeń innowacyjnych rozwiązań

Accace Circle to nie tylko sieć uznanych dostawców profesjonalnych usług outsourcingowych i doradczych. Jesteśmy przede wszystkim wspólnotą w ramach, której przenikają się bogate doświadczania i ekspercka wiedza naszych regionalnych specjalistów. Pozwala to na stworzenie kreatywnej przestrzeni, w ramach której wzajemnie się inspirujemy i pobudzamy do nieustannego dążenia do perfekcji, stawiają przed sobą nowe wyzwania. Tym samym, tworzone w ramach globalnej struktury międzynarodowe, interdyscyplinarne zespoły zadaniowe zorientowane są na wypracowaniu optymalnego rozwiązania i świadczeniu najwyższej jakości usług.

Accac Circle to wspólnota tworzona przez ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Szczególna dbałość o wzajemne relacje, środowisko naturalne oraz wspieranie rozwoju lokalnych społeczności to nasz wspólny mianownik. Współpracę opieramy na zaufaniu i długoterminowym partnerstwie z Klientami stanowiącym niezachwiany fundament naszego wspólnego rozwoju. Wszyscy pracujemy na rzecz lepszego jutra!

Mailchimp - subscribe form - page
file-emptyusersdiamondearthcrosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram