Wróć do Newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Zbiórka Żywności dla podopiecznych Fundacji BZSOS

26 listopada 2018

Już jutro 27 listopada 2018 przypada ogólnoświatowy dzień pomocy #GivingTuesday, do którego w 2018 roku przyłączyła się również Polska. Firma Accace docenia pomoc innym, jak również w ramach wolontariatu pracowniczego, kompetencyjnego, akcyjnego pomaga innym.

W tym roku nasi pracownicy zbierają żywność dla podopiecznych Fundacji Bank Żywności SOS w Warszawie: produkty o przedłużonej dacie do spożycia takie jak makarony, kasze, ryż, soki, olej, mąka, słodycze, przetwory warzywne i owocowe, produkty dla dzieci.

W tym roku Fundacja BZSOS planuje rozdać żywność 56.000 najuboższym osobom (emeryci, chorzy i niepełnosprawni, samotne matki z dziećmi, bezdomni, rodziny ubogich).

Już dziś każdy z Państwa może przyłączyć się do #GivingTuesday jak również wziąć udział w Świątecznej Zbiórce Żywności: 30.11 – 2.12 .

Jeżeli chcą Państwo zorganizować taką zbiórkę w swojej firmie i zaangażować swoich pracowników, mogą Państwo skorzystać z plakatu ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA W TWOJEJ FIRMIE.

Mailchimp - subscribe form - page
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram