Wróć do Newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Podsumowanie świątecznej zbiórki Accace dla Domu Samotnej Matki i Dziecka

15 grudnia 2017

Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni. To dla wszystkich radosny czas, spędzony w gronie najbliższych. W Accace mamy jednak świadomość, że nie w każdym domu może zagościć Mikołaj, nie wszystkie rodziny są w stanie finansowo zorganizować sobie w rodzinnym gronie Święta. Istnieją miejsca, gdzie szczęściu trzeba po prostu pomóc.

Jesteśmy dumni, że w Accace wszyscy pracownicy są zawsze chętni by nieść pomoc potrzebującym. W tym pięknym okresie przedświątecznym postanowiliśmy tym razem zorganizować zbiórkę darów dla Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie. Zbiórka trwała 3 tygodnie, a rezultaty przerosły nasze oczekiwania. Pracownicy przekazali tak dużo rzeczy, że zaskoczyliśmy mocno zarówno Fundację “Dobra Wioska” – koordynatora zbiórki, jak i samych odbiorców pomocy. Udało nam się zebrać mnóstwo ubranek, książek, kosmetyków, zabawek i gier planszowych, które z pewnością posłużą jeszcze wiele lat i przydadzą się zarówno dzieciom, jak i ich matkom.

Oficjalne przekazanie darów nastąpiło 15 grudnia 2017 roku, tak aby jeszcze przed Świętami prezenty trafiły do niepełnych rodzin. Dzieci odwdzięczyły nam się cudownymi laurkami, które przypominają nam za każdym razem kiedy przechodzimy koło nich w biurze, że warto robić coś dla innych. Mamy nadzieję, że dzięki naszej inicjatywie i wsparciu Fundacji sprawimy, że będą to wspaniałe, pełne radości i uśmiechów Święta w każdym domu.

Fundacja Dobra Wioska co roku pamięta o mniej zamożnych osobach, wspiera również rozwój m.in niepełnosprawnych dzieci, z rodzin dysfunkcyjnych, dlatego zachęcamy wszystkich do wsparcia Fundacji i przyłączenia się do pomocy.
Pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim naszym pracownikom za ogromne zaangażowanie i włożony wysiłek.

Mailchimp - subscribe form - page
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram