Wróć do Newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace Poland sponsorem schodołazu dla niepełnosprawnych dzieci

25 czerwca 2018

W czerwcu 2018 firma Accace Poland została zaproszona na Oficjalne Otwarcie Integracyjnego Przedszkola „Małe Misie”.  Firma Accace Poland przekazała dotację na zakup schodołazu, który ma na celu ułatwić – dzieciom niepełnosprawnym, rodzicom na wózkach inwalidzkich odwiedzającym swoje dzieci – poruszanie się po przedszkolu. Mamy nadzieję, że schodołaz będzie również dużą pomocą dla opiekunów dzieci.

Wiemy, jak ważnym etapem w rozwoju każdego dziecka jest przedszkole. Idea Integracyjnego Przedszkola jest nam szczególnie bliska. Uważamy, że nauka tolerancji i wzajemnego szacunku, niesienia bezinteresownej pomocy, partnerstwa poprzez wzajemną zabawę dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych, oparta na równych zasadach, szczególnie pozytywnie wpływa na rozwój dzieci.

Firma Accace realizuje strategię Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR), we wszystkich 13 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, w których jest obecna. Wiemy, że biznes tworzą ludzie i otaczające nas społeczeństwo. Pragniemy wspomagać lokalną społeczność, angażując się w akcje mające na celu polepszenie warunków, wyrównanie szans, pomoc słabszym. Jest to pomoc zarówno finansowa, jak i rzeczowa, emocjonalna.

Cieszymy się, że mogliśmy zostać Partnerem przedszkola i wesprzeć je już na samym starcie.

kolaż przedszkole
Mailchimp - subscribe form - page
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram