Wróć do Newsroom
Mailchimp - subscribe form sidebar

Accace rozszerza wpływy poza Europę: Republika Południowej Afryki nowa lokalizacja na mapie Accace | Informacja prasowa

3 lipca 2019
Artykuł dostępny także w języku
czeskimsłowackimwęgierskimangielskim

Z przyjemnością informujemy, że firma Accace poszerzyła swój zasięg o kolejną lokalizację w Republice Południowej Afryki. Wierzymy, że nowy oddział w Cape Town to dopiero początek naszej ekspansji do innych krajów subsaharyjskich.

W ten sposób wdrażamy naszą ambitną, globalną strategię, mającą na celu pomoc naszym Klientom w odnoszeniu sukcesów. Do końca 2028 roku planujemy obecność w 50 krajach na całym świecie, oferując naszym Klientom jednocześnie unikalne podejście, wysokiej jakości usługi oraz skoordynowaną obsługę Klienta, działającego na rynkach w różnych zakątkach świata. „Rozpoczynając jako mała 10-osobowa firma w 2006 r., wybraliśmy nazwę Accace, oznaczającą w skrócie “as księgowości”. Nieustająco mamy ambicje bycia liderem na rynku. Od 2006 roku, stale poszerzamy nasze portfolio o dodatkowe usługi i lokalizacje” – mówi Jiří Majer, Prezes Zarządu Accace, założyciel.

Uzyskawszy stabilną pozycję w Europie, zdecydowaliśmy się wyjść ze strefy komfortu i rozszerzyć zasięg geograficzny na inne kontynenty, wykorzystując ogromny potencjał biznesowy Afryki. „Uważamy, że Afryka stanowi ważny element wzrostu nie tylko dla nas, ale także dla innych europejskich firm, które mają ambicję aby pomagać sprostać głównym wyzwaniom regionu afrykańskiego, takim jak zasoby wodne, infrastruktura i inne” – wyjaśnia Jiří Majer. Zdecydowaliśmy się otworzyć Oddział w egzotycznej dla Accace lokalizacji czyli w Kapsztadzie, ponieważ uważamy, że Republika Południowej Afryki może stanowić doskonały kamień milowy i przykład dla innych krajów subsaharyjskich.

W nowym Oddziale Accace South Africa, oferujemy takie same jak w pozostałych krajach, ujednolicone, kompleksowe usługi outsourcingowe i doradcze w zakresie księgowości, kadr i płac oraz podatków. Zespół składa się z doświadczonych doradców skoncentrowanych na wejściu na nowe rynki i ekspansji na rynkach wschodzących. Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorczości w państwach Afryki Subsaharyjskiej, poprzez podkreślanie potencjalnych zagrożeń i problemów oraz ułatwianie przedsiębiorstwom możliwości biznesowych. Jednocześnie chcemy pomóc afrykańskim firmom odkryć rynek europejski.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową.

Mailchimp - subscribe form - page
crosschevron-leftarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram