Tax Consultant

Pełny etat
Warszawa, Polska
Dodane 3 miesiące dni temu

  Szukasz wyzwań i nowych możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej?

Chcesz aktywnie uczestniczyć w rozbudowie zespołu w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupie konsultingowej? Aplikuj na stanowisko Tax Consultant i dołącz do polskiego zespołu Advisory!

Zakres obowiązków:

  • Opiniowanie umów oraz weryfikacja dokumentacji księgowej pod względem rozliczeń podatkowych;
  • Bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego: przygotowywanie analiz, opinii podatkowych, wniosków o interpretację;
  • Analiza przedsięwzięć biznesowych od strony podatkowej;
  • Wsparcie merytoryczne innych działów Accace – opiniowanie wewnętrznych dokumentów, umów;
  • Opracowywanie modeli podatkowych nowych produktów oraz nadzór nad obecnymi modelami podatkowymi produktów;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz kalkulacji zobowiązań podatkowych;
  • Analizowanie orzecznictwa oraz linii interpretacyjnej organów podatkowych;
  • Współpraca z audytorami, organami podatkowymi i skarbowymi oraz udzielanie odpowiedzi na ich zapytania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: prawo, finanse, rachunkowość, bankowość;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz praktyczne doświadczenie w podatkach od strony kalkulacyjnej oraz opiniodawczej;
  • doświadczenie w zakresie podatku VAT, w szczególności przygotowywanie rejestrów, deklaracji oraz plików JPK, będzie dodatkowym atutem;
  • praktyczna znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook);
  • umiejętność analitycznego myślenia,  komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy.

Co oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie;
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, zaangażowania w pracę i kompetencji;
  • możliwość rozwoju kompetencji językowych, w godzinach pracy, na koszt pracodawcy;
  • karta Multisport finansowana przez pracodawcę oraz inne benefity pracownicze;
  • prywatna opieka medyczna;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole oraz przyjaznym środowisku pracy opartym na wspólnych wartościach.

O Accace

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia osobistego naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

Do kogo trafi Twoje cv?

HR Specialist | Poland

Prześlij swoje CV!

Sprawdź naszą aktywność w zakresie CSR | inne przydatne informacje

Cechy oferty pracy

StanowiskoPodatki