Executive Assistant

Niepełny etat
Warszawa, Polska
Opublikowano 3 tygodnie temu

Accace to możliwości rozwoju, zdobywanie cennego doświadczenia i codzienne ciekawe wyzwania.
Zrób pierwszy krok do lepszej przyszłości – aplikuj na stanowisko Executive Assistant.

Profil kandydata

Idealny kandydat powinien posiadać następujące cechy:
  • Perfekcyjna organizacja pracy i dbałość o szczegóły
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz zdolności interpersonalne
  • Otwartość na ludzi i nowe doświadczenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i obsługa urządzeń biurowych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy biurowej.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie Account Managera w codziennych zadaniach
  • Samodzielna realizacja wybranych projektów
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert i prezentacji dla Klientów
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji oraz archiwizacja
  • Bieżąca kontrola należności i podejmowanie działań w kierunku skutecznej windykacji należności
  • Organizacja spotkań
  • Aktualizowanie bazy Klientów
  • Praca z wewnętrznymi systemami, w tym systemem CRM.

Co oferujemy

  • Pracę w wymiarze ½ etatu
  • Hybrydowy model pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bonusy okolicznościowe
  • Platformę kafeteryjną Worksmile (w tym prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych)
  • Zajęcia z języka angielskiego w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie doradczej i outsourcingowej.

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia osobistego naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Pół etatu z możliwością zmiany na pełen etat

Doświadczenie: Mile widziane

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Do kogo trafi Twoje CV?

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoAdministracja