Payroll Assistant

Pełny etat
Warszawa, Polska
Opublikowano 3 tygodnie temu

Chcesz rozwijać się u boku wykwalifikowanych specjalistów, dysponujących solidnym doświadczeniem, zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym? Jeśli odpowiedz na to pytanie brzmi tak – dołącz do grupy Accace aplikując na stanowisko Asystenta w dziale kadr i płac.

Profil Kandydata

Do naszego zespołu szukamy osoby, która spełnia następujące warunki:

  • Dobra organizacja czasu i zdolność dotrzymywania terminów
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole i wychodzenia z inicjatywą
  • Chęć do nauki i poszerzania wiedzy
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną komunikację z Klientami
  • Mile widziane doświadczenie pracy w outsourcingu
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych będzie atutem, zwłaszcza programu Enova.

Zakres obowiązków

  • Wspieranie całego zespołu kadrowo-płacowego w kompleksowej obsłudze Klientów krajowych oraz zagranicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji kadrowej pod okiem specjalisty
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Wprowadzanie oraz weryfikacja dokumentów do systemu kadrowo-płacowego
  • Wsparcie w naliczaniu list płac oraz sporządzaniu deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON).

Co oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Bonusy okolicznościowe
  • Zajęcia z języka angielskiego w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • Platformę kafeteryjną Worksmile (w tym prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych)
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie doradczej i outsourcingowej.

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat

Doświadczenie: Mile widziane

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną komunikację z Klientami

Do kogo trafi Twoje CV?

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoKadry i Płace