Sprzedaż gotowych spółek

Z różnych względów przedsiębiorcy nie zawsze mają czas na przejście całego procesu rejestracji spółki od początku. Zwłaszcza w przypadku, gdy czas odgrywa kluczową rolę przy nadarzającej się okazji biznesowej. Z myślą o takich sytuacjach opracowaliśmy w Accace specjalny pakiet, w ramach którego udostępniamy już założone spółki jako alternatywę dla bardziej czasochłonnego procesu zakładania firmy.

Zakup już istniejącej spółki pozwoli Państwu oszczędzić cenny czas. Oferowane przez nas spółki są już wpisane do rejestru przedsiębiorców (KRS), a także zarejestrowane w urzędzie skarbowym i statystycznym. Ponadto oferujemy pomoc w rejestracji zmian w strukturze własności po podpisaniu umowy o nabyciu udziałów w spółce.

Ze sprzedażą zarejestrowanej spółki wiąże się szereg korzyści, takich jak gwarancja w pełni opłaconego kapitału, brak zadłużenia, możliwość zmiany nazwy firmy, jej adresu i składu zarządu. Ponadto w ramach pakietu nasi Klienci mogą skorzystać z szeregu usług administracyjnych i doradczych, pozwalających na szybkie przeprowadzenie transakcji sprzedaży:

  • przeniesienie udziałów spółki
  • zwołanie zgromadzenia wspólników
  • pomoc w ubieganiu się o różnego rodzaju zezwolenia, koncesje itp.
  • przygotowanie i złożenie wniosku o wpis zmian do KRS
  • powiadomienie właściwych władz lokalnych, w tym urzędu skarbowego i statystycznego o wprowadzeniu zmian.
crosschevron-rightarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram