Młodszy Specjalista ds. HR

Junior, Pełny etat
Warszawa, Polska
Opublikowano 2 lata temu

Ogłoszenie nieaktualne!
Sprawdź podobne ogłoszenia na naszej aktualnej liście oferowanych stanowisk.

Szukasz wyzwań i nowych możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej w międzynarodowej grupie księgowo-doradczej? Aplikuj na stanowisko Młodszy Specjalista ds. HR i dołącz do zespołu Accace!

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze HR miękkim i rekrutacjach
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym Excel na poziomie średnio zaawansowanym)
  • Dobra organizacja pracy i nastawienie na szukanie nowych rozwiązań
  • Chęć rozwoju w obszarze HR.

Twoje zadania

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i wyższego szczebla (przygotowanie i publikacja ogłoszeń, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych)
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem dostępnych narzędzi
  • Udział w procesie onboardingu i organizacji wydarzeń firmowych
  • Realizacja działań z zakresu Employer Branding
  • Inne zadania administracyjne.

Co oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w obszarze HR
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów i inicjatyw
  • Język angielski w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • Karta MultiSport finansowana przez pracodawcę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca hybrydowa.

O Accace

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat

Doświadczenie:Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze HR miękkim i rekrutacjach

Poziom stanowiska: Junior

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Do kogo trafi Twoje CV?

Aplikuj na stanowisko Młodszy Specjalista ds. HR!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

    Polityka prywatności | Oświadczenie RODO

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoNieaktualne ogłoszenia