Accounting Team Leader

Pełny etat, Specjalista
Warszawa, Polska
Opublikowano 2 lata temu

Ogłoszenie nieaktualne!
Sprawdź podobne ogłoszenia na naszej aktualnej liście oferowanych stanowisk.

Szukasz wyzwań i nowych możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej w międzynarodowej grupie księgowo-doradczej? Aplikuj na stanowisko Accounting Team Leader i dołącz do zespołu Accace!

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe – na kierunku Ekonomia, Finanse, Rachunkowość
  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowego
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem w obszarze księgowości
  • Praktyczna znajomość przepisów i zasad w przygotowywaniu zeznań podatkowych
  • Znajomość systemów księgowych (mile widziana znajomość Microsoft Dynamics)
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zasad finansowo – księgowych oraz przepisów prawa podatkowego
  • Język angielski w stopniu zaawansowanym
  • Znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz współpracy w zespole
  • Zdolności analityczne, dokładność, skrupulatność.

Twoje zadania

  • Kierowanie zespołem księgowych, monitorowanie realizowanych projektów oraz udzielanie wsparcia pracownikom podległego zespołu
  • Identyfikowanie ryzyk i proponowanie rozwiązań w realizacji projektów
  • Wsparcie Accounting managera w przygotowywaniu analiz, sprawozdań, raportów zarówno na potrzeby klientów jak i wewnętrznych procedur
  • Reprezentowanie klientów przed organami administracyjnymi, kontrolnymi
  • Bezpośredni kontakt i stała komunikacja z klientami
  • Przygotowanie raportów finansowych, sporządzanie deklaracji VAT
  • Sporządzanie dokumentacji przeznaczonej dla organów podatkowych oraz innych organów państwowych
  • Przygotowywanie prezentacji oraz wniosków
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym
  • Dokonywanie uzgodnień na wybranych kontach księgi głównej.

Oprócz pracy w entuzjastycznym zespole oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Home Office
  • Język angielski w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • Karta Multisport finansowana przez pracodawcę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole.

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat

Doświadczenie: Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowego

Poziom stanowiska: Specjalista

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: Język angielski w stopniu zaawansowanym

Do kogo trafi Twoje CV?

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoNieaktualne ogłoszenia