Tax Consultant

Pełny etat, Specjalista
Warszawa, Polska
Opublikowano 4 miesiące temu

Co powiesz na pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie outsourcingowo-doradczej, która jest liderem na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej? Aplikuj na stanowisko Tax Consultant i dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

  • Praca z Klientami z Polski i zagranicy
  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych, w tym w szczególności w zakresie podatku VAT
  • Weryfikacja transakcji międzynarodowych pod kątem podatkowym, w tym z punktu widzenia podatku u źródła
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji cen transferowych oraz w procesie raportowania schematów podatkowych (MDR)
  • Projekty podatkowe związane z międzynarodową migracją pracowników oraz osób samozatrudnionych
  • Realizacja prac na każdym etapie projektów – począwszy od researchy, przez przygotowywanie projektów opinii, po czynny udział w przeglądach due diligence
  • Analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych określonych transakcji
  • Bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego.

Profil kandydata

Do naszego zespołu szukamy osoby, która spełnia następujące warunki:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: prawo, finanse, rachunkowość, bankowość
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie konsultingowej lub kancelarii doradztwa podatkowego
  • Nastawienie na rozwój, otwartą współpracę w zespole oraz inicjatywę w rozwiązywaniu problemów
  • Doświadczenie przy sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu dokumentacji z zakresu prawa podatkowego zarówno w języku polskim, jak i angielskim
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Lekkie pióro
  • Chęć realizacji projektów z zakresu różnych podatków
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook).

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie doradczej i outsourcingowej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Hybrydowy model pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Zajęcia z języka angielskiego w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • Kartę Multisport finansowaną przez pracodawcę
  • Platformę kafeteryjną Worksmile
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę.

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia osobistego naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat

Doświadczenie: Praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętności kalkulacyjne

Poziom stanowiska: Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: Praktyczna znajomość języka angielskiego

Do kogo trafi Twoje CV?

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoPodatki