Stażysta / Stażystka w kancelarii prawnej

To stanowisko nie jest już dostępne. Zawsze szukamy utalentowanych kandydatów, więc zachęcamy do przesłania nam swojego CV lub przeszukania naszej listy aktualnych ofert pracy w celu znalezienia podobnych stanowisk.

Akademia Accace to płatny program stażowy stworzony z myślą o studentach oraz absolwentach, którzy pragną zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe na rynku pracy.

Każdy uczestnik programu ma możliwość wybrania 1 z 4 ścieżek rozwoju z obszarów: prawa, księgowości, podatków oraz kadr i płac. Program potrwa 3 miesiące i da Ci możliwość uczestnictwa w realnych projektach pod okiem doświadczonych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie.

Dołącz do Accace – rozwijaj się, zdobywaj doświadczenie i bądź zadowolony ze swojej pracy każdego dnia!

Profil Kandydata

Oferta skierowana jest do Ciebie, jeśli:

  • Jesteś studentem po 3. roku studiów lub absolwentem szkoły wyższej
  • Interesujesz się rozwojem zawodowym w obszarze prawa
  • Lubisz pracę w zespole i łatwo nawiązujesz relacje z innymi
  • Posiadasz otwarty umysł i chętnie podejmujesz się nowych zadań
  • Chętnie posługujesz się językiem angielskim w praktyce
  • Jesteś dyspozycyjna/y min. 30 godzin tygodniowo okresie wakacyjnym (lipiec-wrzesień).

Zakres obowiązków

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej oraz doradzaniu przedsiębiorcom. Naszymi Klientami są prestiżowe spółki z różnych branż, m.in. energetycznej, kosmetycznej, finansowej, konsultingowej czy transportowej. Podczas stażu będziesz odpowiedzialny za:

  • Wsparcie zespołu w sprawach administracyjnych (głównie w zakresie regulacji energetyki, legalizacji pobytu i spraw osobowych), cywilnych (przygotowywanie umów, obsługa transakcji), handlowych (zakładanie, obsługa i likwidacja spółek handlowych, z naciskiem na spółki z ograniczoną odpowiedzialnością), związanych z prawem pracy (przygotowywanie umów, nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy, legalizacja zatrudnienia, wprowadzanie wewnętrznych regulacji i polityk w zakładach pracy) oraz ochroną danych osobowych
  • Wsparcie podczas prowadzonych kompleksowo badań spółek (audyty) – tzw. due diligence.

Co oferujemy

  • Płatny 3-miesięczny staż w ramach umowy zlecenia
  • Certyfikat potwierdzający odbycie stażu
  • Dla najlepszych stażystów możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Wsparcie buddy’ego
  • Pracę w modelu hybrydowym i elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną i partnerską atmosferę w miejscu pracy
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w międzynarodowej firmie outsourcingowo-doradczej.

Wyślij nam swoje CV

Aplikuję ➔

Kto otrzyma Twoje CV?

Edyta Minorczyk
HR Manager
Dlaczego pokochasz pracę w Accace
W Accace kładziemy nacisk na tworzenie czegoś znacznie więcej niż tylko miejsce pracy - tworzymy społeczność. Nasza otwarta kultura firmy sprzyja atmosferze, w której każdy czuje się jak integralny członek zespołu. Łączą nas wspólne wartości, którymi kierujemy się każdego dnia. Dzięki przyjęciu zasad "open book management" zarządzamy transparentnie, umożliwiając naszemu zespołowi pracę pod przewodnictwem zasad: zaufania, współpracy, zaangażowania, pasji, doskonałości i elastyczności. Dołączenie do nas oznacza włączenie się w dynamiczny ekosystem, gdzie Twój rozwój jest wspierany, Twoja kreatywność ceniona, a Twoja unikalna perspektywa pomaga kształtować wspólny sukces. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz rozwijać się w atmosferze współpracy i osobistego spełnienia, to właśnie je znalazłeś.
Dowiedz się więcej o pracy w Accace

Kim jesteśmy

Accace Polska jest proaktywnym partnerem outsourcingowym i doradczym zapewniającym kompleksowe wsparcie oparte na holistycznym podejściu do biznesu. Jako część globalnej grupy, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, łączymy inteligentne rozwiązania technologiczne z wiedzą i praktycznym doświadczeniem ponad 800 lokalnych ekspertów. Nasz globalny potencjał i dbałość o najwyższą jakość pozwalają nam wykraczać poza standardy i oferować innowacyjne usługi dla ponad 2000 klientów, niezależnie od branży i skali biznesu.
Dowiedz się więcej o nas
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram