Specjalista ds. Kadr i Płac

Senior
Warszawa, Polska
Dodane 7 miesięcy dni temu

  Szukasz nowych możliwości rozwoju?

Podejmij kolejny krok w swojej karierze w dziedzinie kadr i płac w Accace! Zdobądź nowe umiejętności i poszerz swoją wiedzę. Aplikuj na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac. Dołącz do zespołu w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej grupie konsultingowej.

Kluczowe obowiązki:

  • Samodzielna obsługa kadrowo-płacowa firm międzynarodowych i lokalnych;
  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla Klientów Accace oraz korekt list płac;
  • sporządzanie korespondencji, sprawozdań, raportów i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US,GUS,PFRON, komornik); kontakt z instytucjami zewnętrznymi;
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik oraz korekt dokumentów ZUS;
  • aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym oraz w administrowaniu aktami osobowymi pracowników;
  • prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, czasu pracy;
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach zgodnie z wymaganiami Klienta;
  • przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów kadrowo-płacowych;
  • nadzór nad badaniami okresowymi pracowników, szkoleniami BHP;
  • komplementacja dokumentów osobowych oraz aktualizacja teczek osobowych pracowników,
  • nastawienie na współpracę w zespole oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów,
  • samodoskonalenie – udział w szkoleniach wewnętrznych, wykorzystanie narzędzi wewnętrznych w zakresie doskonalenia swoich umiejętności,
  • wspieranie pracowników poprzez dzielenie się wiedzą i umiejętnościami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe mile widziane o profilu administracyjnym, ekonomicznym;
  • min. 3 lata doświadczenia w obsłudze kadrowo- płacowej Klienta wewnętrznego lub zewnętrznego i ukończony kurs kadrowo-płacowy;
  • znajomość przepisów prawa pracy, w tym ewidencji czasu pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od os. fizycznych oraz ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym, umożliwiającym swobodną komunikację z Klientem;
  • znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook);
  • nastawienie na współpracę oraz umiejętność planowania pracy własnej;
  • umiejętność realizacji zadań pod presją czasu;
  • rzetelna realizacja powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy zgodnie z obowiązującymi standardami wewnętrznymi spółki;
  • doświadczenie i znajomość programów kadrowo-płacowych;
  • doświadczenie w outsourcingu będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej;
  • pracę w przyjaznym środowisku pracy opartym na wzajemnym zaufaniu i wspólnych wartościach;
  • prywatna opieka medyczna;
  • karta Multisport finansowana przez pracodawcę;
  • owocowe poniedziałki i czwartki;
  • elastyczne godziny pracy.

Prześlij swoje CV!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Polityka prywatności | Oświadczenie RODO

O Accace

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia osobistego naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

Do kogo trafi Twoje cv?

HR Specialist | Poland
join-us-pl@accace.com[/mpc_testimonial]
Dowiedz się więcej o naszej działalności CSR

Cechy oferty pracy

StanowiskoKadry i Płace