Office Assistant

To stanowisko nie jest już dostępne. Zawsze szukamy utalentowanych kandydatów, więc zachęcamy do przesłania nam swojego CV lub przeszukania naszej listy aktualnych ofert pracy w celu znalezienia podobnych stanowisk.

Accace to możliwości rozwoju, zdobywania cennego doświadczenia i codzienne ciekawe wyzwania. Zrób pierwszy krok do lepszej przyszłości – aplikuj na stanowisko Office Assistant!

Profil kandydata

Idealny kandydat powinien posiadać następujące cechy:

  • Najważniejsze cechy to perfekcyjna organizacja pracy i dbałość o szczegóły – innych rzeczy nauczysz się w toku pracy
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz zdolności interpersonalne – będziesz wizytówką naszej organizacji
  • Dbałość o estetykę otoczenia oraz miejsca pracy – Twoje miejsce pracy będzie świadczyć o profesjonalizmie naszej organizacji
  • Otwartość na ludzi i nowe doświadczenia – w Accace będziesz pracować z różnymi zespołami ekspertów, każdy z nich jest inny
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i nastawienie na rozwiązywanie problemów (problem solving approach)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – jesteśmy międzynarodową organizacją
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy biurowej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i obsługa urządzeń biurowych.

Zakres obowiązków

  • Opieka nad recepcją i gośćmi odwiedzającymi biuro
  • Koordynowanie i rejestr poczty przychodzącej, wychodzącej, przesyłek kurierskich
  • Wsparcie w organizacji eventów wewnętrznych
  • Prowadzenie elektronicznego rejestru faktur oraz dbanie o terminowy obieg faktur
  • Prowadzenie rezerwacji sal konferencyjnych, organizacja i obsługa spotkań
  • Monitorowanie stanu artykułów biurowych oraz zamówień
  • Kontakt z dostawcami i wprowadzanie dokumentów do systemu
  • Organizacja podróży służbowych pracowników (transport, noclegi, bilety itp.)
  • Inne czynności ad hoc.

Co oferujemy:

  • Pracę w systemie 8:00 – 16:00/ 9:00 – 17:00
  • Platformę kafeteryjną Worksmile (w tym prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych)
  • Zajęcia z języka angielskiego w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie doradczej i outsourcingowej.

Wyślij nam swoje CV

Aplikuję ➔

Kto otrzyma Twoje CV?

Edyta Minorczyk
HR Manager
Dlaczego pokochasz pracę w Accace
W Accace kładziemy nacisk na tworzenie czegoś znacznie więcej niż tylko miejsce pracy - tworzymy społeczność. Nasza otwarta kultura firmy sprzyja atmosferze, w której każdy czuje się jak integralny członek zespołu. Łączą nas wspólne wartości, którymi kierujemy się każdego dnia. Dzięki przyjęciu zasad "open book management" zarządzamy transparentnie, umożliwiając naszemu zespołowi pracę pod przewodnictwem zasad: zaufania, współpracy, zaangażowania, pasji, doskonałości i elastyczności. Dołączenie do nas oznacza włączenie się w dynamiczny ekosystem, gdzie Twój rozwój jest wspierany, Twoja kreatywność ceniona, a Twoja unikalna perspektywa pomaga kształtować wspólny sukces. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz rozwijać się w atmosferze współpracy i osobistego spełnienia, to właśnie je znalazłeś.
Dowiedz się więcej o pracy w Accace

Kim jesteśmy

Accace Polska jest proaktywnym partnerem outsourcingowym i doradczym zapewniającym kompleksowe wsparcie oparte na holistycznym podejściu do biznesu. Jako część globalnej grupy, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, łączymy inteligentne rozwiązania technologiczne z wiedzą i praktycznym doświadczeniem ponad 800 lokalnych ekspertów. Nasz globalny potencjał i dbałość o najwyższą jakość pozwalają nam wykraczać poza standardy i oferować innowacyjne usługi dla ponad 2000 klientów, niezależnie od branży i skali biznesu.
Dowiedz się więcej o nas
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram