Project Manager

To stanowisko nie jest już dostępne. Zawsze szukamy utalentowanych kandydatów, więc zachęcamy do przesłania nam swojego CV lub przeszukania naszej listy aktualnych ofert pracy w celu znalezienia podobnych stanowisk.

Szukasz wyzwań, różnorodności zadań i możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej?

Chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju międzynarodowej grupy konsultingowej?
Aplikuj na stanowisko Project Managera i dołącz do polskiego zespołu Accace!

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne;
  • co najmniej 5 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie outsourcingowej lub konsultingowej (preferowane doświadczenie na stanowisku Key Account Manager);
  • umiejętność zarządzania wieloma projektami (mile widziany certyfikat PRINCE2);
  • dobra znajomość prawa związanego z rachunkowością i podatkami;
  • zrozumienie rozwiązań księgowych, podatkowych i płacowych;
  • znajomość pakiety MS Office, w szczególności znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2 w mowie i piśmie;
  • komunikatywność oraz wysoki poziom kompetencji w zakresie obsługi klienta;
  • wysokie zdolności analityczne;
  • dokładność, systematyczność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami i dbanie o wysoką jakość obsługi klienta działów księgowości oraz kadr i płac;
  • udział w spotkaniach i komunikacja z kadrą zarządzającą klienta, prezentowanie wyników współpracy, rozwiązywanie potencjalnych problemów, aktywna identyfikacja nowych, potencjalnych obszarów do dalszej współpracy, renegocjacje umów z aktualnymi klientami;
  • zakładanie i aktualizacja kart klienta;
  • wsparcie team leaderów w kontaktach z klientami;
  • wystawianie faktur w systemie Accace;
  • sprawdzanie i analiza efektywności poszczególnych projektów;
  • koordynacja w procesie przypisywania projektów do Team Leaderów.
  • uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach handlowych z potencjalnymi klientami;
  • przygotowywanie kalkulacji cen we współpracy z Team Leaderami działów;
  • tłumaczenie dokumentów firmowych.

Co oferujemy:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia i zaangażowania w pracę;
  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej;
  • pracę nad różnorodnymi projektami dla międzynarodowych firm;
  • uczestnictwo w kursach językowych w siedzibie firmy na koszt pracodawcy;
  • karta Multisport na koszt pracodawcy;
  • pracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów;
  • podnoszenie swoich kompetencji i rozwój zawodowy;

Wyślij nam swoje CV

Aplikuję ➔

Kto otrzyma Twoje CV?

Edyta Minorczyk
HR Manager
Dlaczego pokochasz pracę w Accace
W Accace kładziemy nacisk na tworzenie czegoś znacznie więcej niż tylko miejsce pracy - tworzymy społeczność. Nasza otwarta kultura firmy sprzyja atmosferze, w której każdy czuje się jak integralny członek zespołu. Łączą nas wspólne wartości, którymi kierujemy się każdego dnia. Dzięki przyjęciu zasad "open book management" zarządzamy transparentnie, umożliwiając naszemu zespołowi pracę pod przewodnictwem zasad: zaufania, współpracy, zaangażowania, pasji, doskonałości i elastyczności. Dołączenie do nas oznacza włączenie się w dynamiczny ekosystem, gdzie Twój rozwój jest wspierany, Twoja kreatywność ceniona, a Twoja unikalna perspektywa pomaga kształtować wspólny sukces. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz rozwijać się w atmosferze współpracy i osobistego spełnienia, to właśnie je znalazłeś.
Dowiedz się więcej o pracy w Accace

Kim jesteśmy

Accace Polska jest proaktywnym partnerem outsourcingowym i doradczym zapewniającym kompleksowe wsparcie oparte na holistycznym podejściu do biznesu. Jako część globalnej grupy, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, łączymy inteligentne rozwiązania technologiczne z wiedzą i praktycznym doświadczeniem ponad 800 lokalnych ekspertów. Nasz globalny potencjał i dbałość o najwyższą jakość pozwalają nam wykraczać poza standardy i oferować innowacyjne usługi dla ponad 2000 klientów, niezależnie od branży i skali biznesu.
Dowiedz się więcej o nas
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram