Prawnik

To stanowisko nie jest już dostępne. Zawsze szukamy utalentowanych kandydatów, więc zachęcamy do przesłania nam swojego CV lub przeszukania naszej listy aktualnych ofert pracy w celu znalezienia podobnych stanowisk.

Szukasz wyzwań i nowych możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej?

Praca na stanowisku Prawnika w kancelarii prawnej Accace Legal to kolejny krok w rozwoju Twojej kariery.
Zapewniamy udział w ciekawych i rozwijających projektach dla naszych klientów, w szczególności w sprawach z zakresu prawa handlowego, cywilnego, pracy, własności intelektualnej i innych.

Chcesz aktywnie uczestniczyć w rozbudowie polskiego zespołu prawnego w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupie konsultingowej? Aplikuj na stanowisko Prawnika i dołącz do polskiego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Udział w realizacji bieżących projektów doradczych;
  • interpretacja przepisów prawa, sporządzanie projektów umów, opinii, pism, wniosków;
  • doradztwo w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i pracy;
  • bezpośredni kontakt z klientami, sądami oraz organami administracji rządowej i samorządowej.

Wymagania:

  • Absolwent studiów prawniczych;
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w szczególności z zakresu prawa pracy;
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego, pracy oraz zainteresowanie rozwojem w tych obszarach;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym;
  • znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook);
  • nastawienie na budowanie pozytywnych relacji z Klientami, udzielanie merytorycznego wsparcia, poszukiwanie rozwiązań w relacjach
    z Klientem;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolności analitycznego myślenia, zdolność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy w mowie i piśmie.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w przyjaznej atmosferze;
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • udział w realizacji ciekawych projektów dla znaczących lokalnych i międzynarodowych firm;
  • pracę w zespole doświadczonych radców prawnych;
  • udział w kursach językowych na koszt pracodawcy;
  • kartę Multisport;
  • dalsze szkolenia zawodowe na koszt pracodawcy.

Wyślij nam swoje CV

Aplikuję ➔

Kto otrzyma Twoje CV?

Edyta Minorczyk
HR Manager
Dlaczego pokochasz pracę w Accace
W Accace kładziemy nacisk na tworzenie czegoś znacznie więcej niż tylko miejsce pracy - tworzymy społeczność. Nasza otwarta kultura firmy sprzyja atmosferze, w której każdy czuje się jak integralny członek zespołu. Łączą nas wspólne wartości, którymi kierujemy się każdego dnia. Dzięki przyjęciu zasad "open book management" zarządzamy transparentnie, umożliwiając naszemu zespołowi pracę pod przewodnictwem zasad: zaufania, współpracy, zaangażowania, pasji, doskonałości i elastyczności. Dołączenie do nas oznacza włączenie się w dynamiczny ekosystem, gdzie Twój rozwój jest wspierany, Twoja kreatywność ceniona, a Twoja unikalna perspektywa pomaga kształtować wspólny sukces. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz rozwijać się w atmosferze współpracy i osobistego spełnienia, to właśnie je znalazłeś.
Dowiedz się więcej o pracy w Accace

Kim jesteśmy

Accace Polska jest proaktywnym partnerem outsourcingowym i doradczym zapewniającym kompleksowe wsparcie oparte na holistycznym podejściu do biznesu. Jako część globalnej grupy, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, łączymy inteligentne rozwiązania technologiczne z wiedzą i praktycznym doświadczeniem ponad 800 lokalnych ekspertów. Nasz globalny potencjał i dbałość o najwyższą jakość pozwalają nam wykraczać poza standardy i oferować innowacyjne usługi dla ponad 2000 klientów, niezależnie od branży i skali biznesu.
Dowiedz się więcej o nas
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram