Płatna praktyka – Kancelaria Prawna Accace Legal

Niepełny etat, Staż
Warszawa, Polska
Opublikowano 5 lat temu

Ogłoszenie nieaktualne!
Sprawdź podobne ogłoszenia na naszej aktualnej liście oferowanych stanowisk.

Szukasz wyzwań i nowych możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej?

Praktyki w Kancelarii Prawnej Accace Legal to wstęp do rozwoju Twojej kariery. Zapewniamy udział w ciekawych i rozwijających projektach doradczych dla naszych klientów, w szczególności w sprawach z zakresu prawa handlowego, cywilnego, pracy, własności intelektualnej i innych.

Profil kandydata

Do naszego zespołu szukamy osób, które spełniają następujące warunki:

  • Są studentami 4-5 roku prawa
  • Mają dobrą znajomość prawa cywilnego, handlowego, pracy oraz są zainteresowane rozwojem w tych obszarach
  • Posługują się j. angielskim w stopniu zaawansowanym
  • Znają pakiet MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • Są nastawione na budowanie pozytywnych relacji, udzielanie merytorycznego wsparcia i poszukiwanie rozwiązań w relacjach z Klientem
  • Potrafią pracować w zespole
  • Dyspozycyjność: 4-5 dni w tygodniu
  • Posiadają zdolności analitycznego myślenia oraz zdolność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy w mowie i piśmie
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie działu prawnego i radców prawnych w bieżących projektach
  • Interpretacja przepisów prawa, sporządzanie projektów umów, opinii, pism, wniosków;
  • Doradztwo w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i pracy
  • Bezpośredni kontakt z klientami, sądami oraz organami administracji.

Co oferujemy

  • 2 miesięczne praktyki z możliwością stałego zatrudnienia
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, zaangażowania w pracę i kompetencji
  • Karta Multisport finansowana przez pracodawcę oraz inne benefity pracownicze
  • Pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole oraz przyjaznym środowisku pracy.

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia osobistego naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: 2 miesięczne praktyki z możliwością stałego zatrudnienia

Doświadczenie:Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane

Poziom stanowiska: Praktykant

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: Język angielskim w stopniu zaawansowanym

Do kogo trafi Twoje CV?

Aplikuj na stanowisko Praktykant w Kancelarii Prawnej Accace Legal

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoNieaktualne ogłoszenia