Płatna praktyka – Kancelaria Prawna Accace Legal

To stanowisko nie jest już dostępne. Zawsze szukamy utalentowanych kandydatów, więc zachęcamy do przesłania nam swojego CV lub przeszukania naszej listy aktualnych ofert pracy w celu znalezienia podobnych stanowisk.

Szukasz wyzwań i nowych możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej?

Praktyki w Kancelarii Prawnej Accace Legal to wstęp do rozwoju Twojej kariery. Zapewniamy udział w ciekawych i rozwijających projektach doradczych dla naszych klientów, w szczególności w sprawach z zakresu prawa handlowego, cywilnego, pracy, własności intelektualnej i innych.

Profil kandydata

Do naszego zespołu szukamy osób, które spełniają następujące warunki:

  • Są studentami 4-5 roku prawa
  • Mają dobrą znajomość prawa cywilnego, handlowego, pracy oraz są zainteresowane rozwojem w tych obszarach
  • Posługują się j. angielskim w stopniu zaawansowanym
  • Znają pakiet MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • Są nastawione na budowanie pozytywnych relacji, udzielanie merytorycznego wsparcia i poszukiwanie rozwiązań w relacjach z Klientem
  • Potrafią pracować w zespole
  • Dyspozycyjność: 4-5 dni w tygodniu
  • Posiadają zdolności analitycznego myślenia oraz zdolność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy w mowie i piśmie
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie działu prawnego i radców prawnych w bieżących projektach
  • Interpretacja przepisów prawa, sporządzanie projektów umów, opinii, pism, wniosków;
  • Doradztwo w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i pracy
  • Bezpośredni kontakt z klientami, sądami oraz organami administracji.

Co oferujemy:

  • 2 miesięczne praktyki z możliwością stałego zatrudnienia
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, zaangażowania w pracę i kompetencji
  • Karta Multisport finansowana przez pracodawcę oraz inne benefity pracownicze
  • Pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole oraz przyjaznym środowisku pracy.

Wyślij nam swoje CV

Aplikuję ➔

Kto otrzyma Twoje CV?

Edyta Minorczyk
HR Manager
Dlaczego pokochasz pracę w Accace
W Accace kładziemy nacisk na tworzenie czegoś znacznie więcej niż tylko miejsce pracy - tworzymy społeczność. Nasza otwarta kultura firmy sprzyja atmosferze, w której każdy czuje się jak integralny członek zespołu. Łączą nas wspólne wartości, którymi kierujemy się każdego dnia. Dzięki przyjęciu zasad "open book management" zarządzamy transparentnie, umożliwiając naszemu zespołowi pracę pod przewodnictwem zasad: zaufania, współpracy, zaangażowania, pasji, doskonałości i elastyczności. Dołączenie do nas oznacza włączenie się w dynamiczny ekosystem, gdzie Twój rozwój jest wspierany, Twoja kreatywność ceniona, a Twoja unikalna perspektywa pomaga kształtować wspólny sukces. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz rozwijać się w atmosferze współpracy i osobistego spełnienia, to właśnie je znalazłeś.
Dowiedz się więcej o pracy w Accace

Kim jesteśmy

Accace Polska jest proaktywnym partnerem outsourcingowym i doradczym zapewniającym kompleksowe wsparcie oparte na holistycznym podejściu do biznesu. Jako część globalnej grupy, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, łączymy inteligentne rozwiązania technologiczne z wiedzą i praktycznym doświadczeniem ponad 800 lokalnych ekspertów. Nasz globalny potencjał i dbałość o najwyższą jakość pozwalają nam wykraczać poza standardy i oferować innowacyjne usługi dla ponad 2000 klientów, niezależnie od branży i skali biznesu.
Dowiedz się więcej o nas
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram