Payroll Project Implementation Specialist

To stanowisko nie jest już dostępne. Zawsze szukamy utalentowanych kandydatów, więc zachęcamy do przesłania nam swojego CV lub przeszukania naszej listy aktualnych ofert pracy w celu znalezienia podobnych stanowisk.

Chcesz rozwijać się u boku wykwalifikowanych specjalistów, dysponujących solidnym doświadczeniem, zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym? Jeśli odpowiedz na to pytanie brzmi tak – dołącz do grupy Accace aplikując na stanowisko Payroll Project Implementation Specialist.

Profil Kandydata

  • Posiada dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważny w wykształceniu i doświadczeniu
  • 1+ rok doświadczenia w pracy w interfejsie obsługi klienta lub środowisku integracji systemów
  • 2+ lat przetwarzania list płac, wdrażanie konfiguracji list płac mile widziane
  • Znajomość i doświadczenie w posługiwaniu się oprogramowaniem płacowym Enova365
  • Biegła (B2-C1) znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność jasnej komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel
  • Umiejętność dostosowania się do zmian i zdolność do szybkiego uczenia się nowych aplikacji i procesów
  • Zdolności organizacyjne, zdolność do wielozadaniowości w kilku projektach, doskonała dbałość o szczegóły i sugerowanie rozwiązań.

Twoje zadania

  • Pełnienie roli głównego punktu kontaktowego dla Klientów
  • Kierowanie i zarządzanie wdrożeniem od początku, w tym uzyskiwanie wszystkich wymaganych informacji do konfiguracji Klienta
  • Analiza i dostosowywanie wymagań Klienta
  • Planowanie, przygotowywanie i wdrażanie scenariuszy testowych
  • Przeprowadzanie analiz wdrożonych rozwiązań i rozwiązywanie problemów związanych z niespójnością danych
  • Identyfikowanie ryzyka i potencjalnych problemy oraz rekomendowanie rozwiązań
  • Przekładanie potrzeb funkcjonalnych na analizę techniczną
  • Stosowanie wiedzy z zakresu płac w celu spełnienia wymagań technicznych projektu
  • Wgrywanie, sprawdzanie i zatwierdzanie wrażliwych i szczegółowych danych
  • Usprawnianie procesów w celu realizacji usług zgodnie z wymaganiami Klienta
  • Uczestniczenie w migracji istniejących danych klientów do nowego oprogramowania
  • Przeprowadzanie równoległych testów wdrożonych rozwiązań płacowych i równoległej listy płac.

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie doradczej i outsourcingowej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  •  Prywatną opiekę medyczną
  • Hybrydowy model pracy
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w codziennej pracy
  • Zajęcia z języka angielskiego w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • Karta Multisport finansowana przez pracodawcę
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole.

Wyślij nam swoje CV

Aplikuję ➔

Kto otrzyma Twoje CV?

Edyta Minorczyk
HR Manager
Dlaczego pokochasz pracę w Accace
W Accace kładziemy nacisk na tworzenie czegoś znacznie więcej niż tylko miejsce pracy - tworzymy społeczność. Nasza otwarta kultura firmy sprzyja atmosferze, w której każdy czuje się jak integralny członek zespołu. Łączą nas wspólne wartości, którymi kierujemy się każdego dnia. Dzięki przyjęciu zasad "open book management" zarządzamy transparentnie, umożliwiając naszemu zespołowi pracę pod przewodnictwem zasad: zaufania, współpracy, zaangażowania, pasji, doskonałości i elastyczności. Dołączenie do nas oznacza włączenie się w dynamiczny ekosystem, gdzie Twój rozwój jest wspierany, Twoja kreatywność ceniona, a Twoja unikalna perspektywa pomaga kształtować wspólny sukces. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz rozwijać się w atmosferze współpracy i osobistego spełnienia, to właśnie je znalazłeś.
Dowiedz się więcej o pracy w Accace

Kim jesteśmy

Accace Polska jest proaktywnym partnerem outsourcingowym i doradczym zapewniającym kompleksowe wsparcie oparte na holistycznym podejściu do biznesu. Jako część globalnej grupy, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, łączymy inteligentne rozwiązania technologiczne z wiedzą i praktycznym doświadczeniem ponad 800 lokalnych ekspertów. Nasz globalny potencjał i dbałość o najwyższą jakość pozwalają nam wykraczać poza standardy i oferować innowacyjne usługi dla ponad 2000 klientów, niezależnie od branży i skali biznesu.
Dowiedz się więcej o nas
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram