Payroll Project Implementation Specialist

Pełny etat, Specjalista
Warszawa, Polska
Opublikowano 1 rok temu

Ogłoszenie nieaktualne!
Sprawdź podobne ogłoszenia na naszej aktualnej liście oferowanych stanowisk.

Chcesz rozwijać się u boku wykwalifikowanych specjalistów, dysponujących solidnym doświadczeniem, zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym? Jeśli odpowiedz na to pytanie brzmi tak – dołącz do grupy Accace aplikując na stanowisko Payroll Project Implementation Specialist.

Profil kandydata

  • Posiada dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważny w wykształceniu i doświadczeniu
  • 1+ rok doświadczenia w pracy w interfejsie obsługi klienta lub środowisku integracji systemów
  • 2+ lat przetwarzania list płac, wdrażanie konfiguracji list płac mile widziane
  • Znajomość i doświadczenie w posługiwaniu się oprogramowaniem płacowym Enova365
  • Biegła (B2-C1) znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność jasnej komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel
  • Umiejętność dostosowania się do zmian i zdolność do szybkiego uczenia się nowych aplikacji i procesów
  • Zdolności organizacyjne, zdolność do wielozadaniowości w kilku projektach, doskonała dbałość o szczegóły i sugerowanie rozwiązań.

Twoje zadania

  • Pełnienie roli głównego punktu kontaktowego dla Klientów
  • Kierowanie i zarządzanie wdrożeniem od początku, w tym uzyskiwanie wszystkich wymaganych informacji do konfiguracji Klienta
  • Analiza i dostosowywanie wymagań Klienta
  • Planowanie, przygotowywanie i wdrażanie scenariuszy testowych
  • Przeprowadzanie analiz wdrożonych rozwiązań i rozwiązywanie problemów związanych z niespójnością danych
  • Identyfikowanie ryzyka i potencjalnych problemy oraz rekomendowanie rozwiązań
  • Przekładanie potrzeb funkcjonalnych na analizę techniczną
  • Stosowanie wiedzy z zakresu płac w celu spełnienia wymagań technicznych projektu
  • Wgrywanie, sprawdzanie i zatwierdzanie wrażliwych i szczegółowych danych
  • Usprawnianie procesów w celu realizacji usług zgodnie z wymaganiami Klienta
  • Uczestniczenie w migracji istniejących danych klientów do nowego oprogramowania
  • Przeprowadzanie równoległych testów wdrożonych rozwiązań płacowych i równoległej listy płac.

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie doradczej i outsourcingowej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  •  Prywatną opiekę medyczną
  • Hybrydowy model pracy
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w codziennej pracy
  • Zajęcia z języka angielskiego w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • Karta Multisport finansowana przez pracodawcę
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole.

O Accace

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat

Doświadczenie: 1+ rok doświadczenia w pracy w interfejsie obsługi klienta lub środowisku integracji systemów

Poziom stanowiska: Specjalista

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: Biegła znajomość j. angielskiego (B2-C1)

Do kogo trafi Twoje CV?

Aplikuj na stanowisko Payroll Project Implementation Specialist!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

    Polityka prywatności | Oświadczenie RODO

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoNieaktualne ogłoszenia