Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Junior
Warszawa, Polska
Dodane 2 tygodnie dni temu

Ogłoszenie nieaktualne!
Sprawdź podobne ogłoszenia na naszej aktualnej liście oferowanych stanowisk.

  Szukasz wyzwań, różnorodności zadań i możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej?

Chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju międzynarodowej grupy konsultingowej?
Aplikuj na stanowisko Młodszego specjalisty ds. kadr i płac i dołącz do polskiego zespołu Accace!

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: Administracja, Ekonomia);
  • min. roczne doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym;
  • znajomość przepisów: prawa pracy, w tym ewidencji czasu pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego
    od os. fizycznych oraz aktualnych przypisów wykonawczych, ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych;
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • terminowość i dokładność;
  • język angielski w stopniu średnio zaawansowanym;
  • znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook);
  • chęć rozwoju oraz otwartość na innowacyjne rozwiązania.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu Payroll w zakresie procesów realizowanych dla Klientów (krajowych, międzynarodowych i zagranicznych);
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • pomoc w administrowaniu aktami osobowymi pracowników;
  • wsparcie w procesie naliczania wynagrodzeń i sporządzania list płac (min. 230 pracowników);
  • wsparcie w procesie prowadzenia rozliczeń w zakresie urlopów, zasiłków chorobowych i czasu pracy;
  • przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów kadrowo-płacowych;
  • nadzór nad badaniami okresowymi pracowników, szkoleniami BHP;
  • przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, GUS; PFRON, a także sporządzanie sprawozdań do GUS.

Co oferujemy:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia i zaangażowania w pracę;
  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej;
  • pracę nad różnorodnymi projektami dla międzynarodowych firm;
  • rozwój zawodowy i podnoszenie swoich kompetencji poprzez szkolenia zawodowe na koszt pracodawcy;
  • pracę w młodym zespole zaangażowanych profesjonalistów;
  • współtworzenie kultury organizacyjnej firmy, możliwość wprowadzania własnych pomysłów;
  • udział w kursach językowych na koszt pracodawcy;
  • kartę Multisport finansowaną przez pracodawcę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • wsparcie doświadczonych specjalistów.

Prześlij swoje CV!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Polityka prywatności | Oświadczenie RODO

O Accace

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia osobistego naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

Do kogo trafi Twoje cv?

Ilona Węgłowska-Hajnus

Payroll & HR Manager | Poland
join-us-pl@accace.com

Our latest CSR activity and useful employment-related information

Cechy oferty pracy

StanowiskoNieaktualne ogłoszenia