Junior Payroll Accountant

To stanowisko nie jest już dostępne. Zawsze szukamy utalentowanych kandydatów, więc zachęcamy do przesłania nam swojego CV lub przeszukania naszej listy aktualnych ofert pracy w celu znalezienia podobnych stanowisk.

Chcesz rozwijać się u boku wykwalifikowanych specjalistów, dysponujących solidnym doświadczeniem, zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym?

Jeśli odpowiedz na to pytanie brzmi tak – dołącz do grupy Accace aplikując na stanowisko Młodszego specjalisty ds. Kadr i Płac..

Profil Kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym (co najmniej rok)
  • Praktyczna znajomość zagadnień kadrowo-płacowych, prawa pracy
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną komunikację z Klientami
  • Znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Outlook)
  • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych
  • Znajomość programu Enova

Zakres obowiązków

  • Wsparcie działu Payroll w realizacji zadań związanych z obsługą kadrowo-płacową pracowników zatrudnianych przez Klientów Accace – firm zagranicznych i krajowych
  • Wsparcie w aktualizacji danych w systemie kadrowo-płacowym oraz w administrowaniu aktami osobowymi pracowników
  • Wsparcie w procesie naliczania wynagrodzeń i sporządzaniu list płac
  • Wsparcie w procesie prowadzenia rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, czasu pracy
  • Przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów kadrowo-płacowych
  • Nadzór nad badaniami okresowymi pracowników, szkoleniami bhp
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, GUS; PFRON.

Co oferujemy

Wyślij nam swoje CV

Aplikuję ➔

Kto otrzyma Twoje CV?

Edyta Minorczyk
HR Manager
Dlaczego pokochasz pracę w Accace
W Accace kładziemy nacisk na tworzenie czegoś znacznie więcej niż tylko miejsce pracy - tworzymy społeczność. Nasza otwarta kultura firmy sprzyja atmosferze, w której każdy czuje się jak integralny członek zespołu. Łączą nas wspólne wartości, którymi kierujemy się każdego dnia. Dzięki przyjęciu zasad "open book management" zarządzamy transparentnie, umożliwiając naszemu zespołowi pracę pod przewodnictwem zasad: zaufania, współpracy, zaangażowania, pasji, doskonałości i elastyczności. Dołączenie do nas oznacza włączenie się w dynamiczny ekosystem, gdzie Twój rozwój jest wspierany, Twoja kreatywność ceniona, a Twoja unikalna perspektywa pomaga kształtować wspólny sukces. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz rozwijać się w atmosferze współpracy i osobistego spełnienia, to właśnie je znalazłeś.
Dowiedz się więcej o pracy w Accace

Kim jesteśmy

Accace Polska jest proaktywnym partnerem outsourcingowym i doradczym zapewniającym kompleksowe wsparcie oparte na holistycznym podejściu do biznesu. Jako część globalnej grupy, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, łączymy inteligentne rozwiązania technologiczne z wiedzą i praktycznym doświadczeniem ponad 800 lokalnych ekspertów. Nasz globalny potencjał i dbałość o najwyższą jakość pozwalają nam wykraczać poza standardy i oferować innowacyjne usługi dla ponad 2000 klientów, niezależnie od branży i skali biznesu.
Dowiedz się więcej o nas
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram