Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Junior, Pełny etat
Warszawa, Polska
Dodane 2 lata dni temu

  Szukasz wyzwań, różnorodności zadań i możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej?

Chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju międzynarodowej grupy konsultingowej?
Aplikuj na stanowisko Młodszego specjalisty ds. kadr i płac i dołącz do zespołu Accace!

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym (co najmniej rok)
  • mile widziane doświadczenie w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych
  • praktyczna znajomość zagadnień kadrowo- płacowych, prawa pracy
  • język angielski w stopniu średnio zaawansowanym (umożliwiającym swobodną komunikację)
  • znajomość pakietu MS Office(MS Excel, MS Outlook)
  • mile widziana znajomość programu Enova
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • bardzo dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działu Payroll w realizacji zadań związanych z obsługą kadrowo-płacową pracowników zatrudnianych przez klientów Accace – firm międzynarodowych, zagranicznych i krajowych
  • wsparcie w aktualizacji danych w systemie kadrowo-płacowym oraz w administrowaniu aktami osobowymi pracowników
  • wsparcie w procesie naliczania wynagrodzeń i sporządzaniu list płac
  • wsparcie w procesie prowadzenia rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, czasu pracy
  • przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów kadrowo-płacowych
  • nadzór nad badaniami okresowymi pracowników, szkoleniami bhp
  • przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, GUS; PFRON, sporządzanie sprawozdań do GUS.

Co oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w obszarze kadr i płac
  • język angielski w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport finansowana przez pracodawcę
  • home office
  • elastyczne godziny pracy
  • owocowe poniedziałki i czwartki.

Aplikuj na stanowisko Młodszy specjalista ds. kadr i płac!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Polityka prywatności | Oświadczenie RODO

O Accace

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat

Doświadczenie: Minimum roczne

Poziom stanowiska: Junior

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: język angielski w stopniu średnio zaawansowanym (umożliwiającym swobodną komunikację)

Do kogo trafi Twoje CV?

20200512_Anna Jurgielewicz

Anna Jurgielewicz
HR Specialist | Poland
join-us-pl@accace.com

Our latest CSR activity and useful employment-related information

Cechy oferty pracy

StanowiskoKadry i Płace