Junior Payroll Accountant

Junior, Pełny etat
Warszawa, Polska
Opublikowano 3 miesiące temu

Chcesz rozwijać się u boku wykwalifikowanych specjalistów, dysponujących solidnym doświadczeniem, zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym? Jeśli odpowiedz na to pytanie brzmi tak – dołącz do grupy Accace aplikując na stanowisko Młodszego specjalisty ds. Kadr i Płac.

Profil Kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym (co najmniej rok)
  • Praktyczna znajomość zagadnień kadrowo-płacowych, prawa pracy
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną komunikację z Klientami
  • Znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Outlook)
  • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych
  • Znajomość programu Enova

Zakres obowiązków

  • Wsparcie działu Payroll w realizacji zadań związanych z obsługą kadrowo-płacową pracowników zatrudnianych przez Klientów Accace – firm zagranicznych i krajowych
  • Wsparcie w aktualizacji danych w systemie kadrowo-płacowym oraz w administrowaniu aktami osobowymi pracowników
  • Wsparcie w procesie naliczania wynagrodzeń i sporządzaniu list płac
  • Wsparcie w procesie prowadzenia rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, czasu pracy
  • Przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów kadrowo-płacowych
  • Nadzór nad badaniami okresowymi pracowników, szkoleniami bhp
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, GUS; PFRON.

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie doradczej i outsourcingowej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Hybrydowy model pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Zajęcia z języka angielskiego w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • Kartę Multisport finansowaną przez pracodawcę
  • Platformę kafeteryjną Worksmile
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę.

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat

Doświadczenie: Minimum roczne

Poziom stanowiska: Junior

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną komunikację z Klientami

Do kogo trafi Twoje CV?

Aplikuj na stanowisko Junior Payroll Accountant!

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoKadry i Płace