Księgowy/a z j. angielskim

Junior, Pełny etat
Warszawa, Polska
Opublikowano 5 lat temu

Ogłoszenie nieaktualne!
Sprawdź podobne ogłoszenia na naszej aktualnej liście oferowanych stanowisk.

  Szukasz wyzwań, różnorodności zadań i możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej?

Chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju międzynarodowej grupy konsultingowej?
Aplikuj na stanowisko Księgowego i dołącz do polskiego zespołu Accace!

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Rachunkowość, Zarządzanie);
  • min. 1-2-letnie doświadczenie w obszarze księgowości;
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość zasad finansowo – księgowych oraz przepisów prawa podatkowego;
  • znajomość systemów księgowych (mile widziana znajomość Microsoft Dynamics Navision);
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel w stopniu zaawansowanym;
  • język angielski w stopniu min. B2;
  • komunikatywność, wysoki poziom kompetencji w zakresie obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne realizowanie projektów księgowych dla Klientów polskich i zagranicznych, stały kontakt z Klientem;
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
  • obsługa programów finansowo-księgowych;
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów dla Klientów;
  • sporządzanie deklaracji CIT, VAT;
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych;
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);
  • analizowanie przepisów i doradztwo w zakresie realizowanych zadań;

Co oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, zaangażowania w pracę i kompetencji;
  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych, w godzinach pracy, na koszt pracodawcy;
  • Karta Multisport finansowana przez pracodawcę oraz inne benefity pracownicze;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole oraz przyjaznym środowisku pracy opartym na wspólnych wartościach;

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia osobistego naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

Do kogo trafi Twoje cv?

Prześlij swoje CV!

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoNieaktualne ogłoszenia