HR Process Automation Consultant/Analyst

Pełny etat, Specjalista
Warszawa, Polska
Opublikowano 1 rok temu

Ogłoszenie nieaktualne!
Sprawdź podobne ogłoszenia na naszej aktualnej liście oferowanych stanowisk.

Chcesz rozwijać się u boku wykwalifikowanych specjalistów, dysponujących solidnym doświadczeniem, zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym? Jeśli odpowiedz na to pytanie brzmi tak – dołącz do grupy Accace aplikując na stanowisko HR Process Automation Consultant/Analyst.

Profil kandydata

  • Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne wykształcenie i doświadczenie najlepiej w dziedzinie finansów/ informatyki/ płac
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie w pracy w środowisku interfejsu obsługi klienta lub integracji systemów
  • Znajomość i doświadczenie w używaniu oprogramowania płacowego Enova365
  • Biegła znajomość języka angielskiego (B2-C1); umiejętność jasnej komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel
  • Umiejętność dostosowania się do zmian i zdolność do szybkiego uczenia się nowych aplikacji i procesów
  • Zdolności organizacyjne, zdolność do wielozadaniowości w kilku projektach, doskonała dbałość o szczegóły i sugerowanie rozwiązań
  • Opcjonalnie: doświadczenie w przetwarzaniu list płac i wdrażaniu konfiguracji list płac oraz  w księgowości i wdrażaniu rozwiązań księgowych.

Twoje zadania

  • Zarządzanie projektami automatyzacji HR
  • Doradztwo w zakresie automatyzacji procesów kadrowych i płacowych
  • Analizowanie zakresu projektu i/lub żądań klienta, przetwarzanie wymagań, rozwiązywanie problemów z tym związanych
  • Proponowanie nowych rozwiązań na podstawie analizy i testów procesów oraz konfiguracji i ustawień danych
  • Śledzenie statusu i planu projektu
  • Wsparcie zespołów wewnętrznych lub klientów podczas wdrażania nowych rozwiązań w ścisłej współpracy z zespołami IT
  • Wsparcie w standaryzacji procesów w obszarze usług firmy
  • Wsparcie w optymalizacji procesów / zapewnieniu efektywności procesów
  • Koordynacja pracy zespołu wdrożeniowego i lokalnych konsultantów
  • Komunikacja z zewnętrznymi dostawcami IT
  • Komunikacja z klientami, a także z użytkownikami wewnętrznymi, przetwarzanie ich wymagań w celu dostosowania procesów i systemów do ich potrzeb
  • Relacje z klientami.

Co oferujemy

  • Pracę nad ciekawymi i ambitnymi projektami i wdrożeniami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Hybrydowy model pracy, elastyczne godziny pracy
  • Możliwość posługiwania się językiem angielskim w codziennej pracy
  • Zajęcia z języka angielskiego w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • Karta Multisport finansowana przez pracodawcę.

O Accace

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat

Doświadczenie: W zarządzaniu projektami oraz w pracy w środowisku interfejsu obsługi klienta lub integracji systemów

Poziom stanowiska: Specjalista

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: Biegła znajomość j. angielskiego (B2-C1)

Do kogo trafi Twoje CV?

Aplikuj na stanowisko HR Process Automation Consultant/Analyst!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

    Polityka prywatności | Oświadczenie RODO

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoNieaktualne ogłoszenia