Asystent ds. marketingu z j.angielskim

To stanowisko nie jest już dostępne. Zawsze szukamy utalentowanych kandydatów, więc zachęcamy do przesłania nam swojego CV lub przeszukania naszej listy aktualnych ofert pracy w celu znalezienia podobnych stanowisk.

Szukasz wyzwań i nowych możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej?

Chcesz zdobyć doświadczenie w rozwijającej się międzynarodowej grupie konsultingowej? Aplikuj  i dołącz do polskiego zespołu!

PROFIL KANDYDATÓW

  • Min. 1 rok doświadczenia w realizacji projektów i działań marketingowych (mile widziane doświadczenie w firmie o tym samym lub podobnym profilu);
  • wykształcenie wyższe (preferowani studenci V roku lub absolwenci uczelni/ kierunków ekonomicznych, zarządzanie i marketing);
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (min. B2/C1);
  • znajomość obowiązujących trendów w zakresie użyteczności stron internetowych;
  • podstawowa znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu internetowego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excell, Power Point, Word);
  • systematyczność, terminowa realizacja zadań; bardzo dobra organizacja i umiejętność planowania pracy własnej;
  • proaktywna postawa i inicjatywa w działaniach;

Mile widziane również – warunek niekonieczny:

  • doświadczenie i znajomość WordPress oraz Canva, Illustrator;
  • wiedza z zakresu SEO, optymalizacji stron www, działań PPC (google adwords).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Monitoring efektywności podejmowanych działań marketingowych i analizy celem ich optymalizacji; Pomoc we współtworzeniu i realizacji strategii marketingowej, generowanie pomysłów na nowe kampanie marketingowe, promocje i działania;
  • pomoc w opracowywaniu graficznych materiałów promocyjnych, komunikacyjnych zgodnie ze strategią marketingową;
  • pomoc w tworzeniu oraz realizacji strategii employment  brandingowej;
  • aktualizacja strony www, zamieszczanie materiałów (artykuły, ebooki, Infografiki, informacje firmowe, ogłoszenia ect.);
  • obsługa kanałów i kont social media (LinkedIn, Facebook, Goldenline); Przygotowywanie Newsletterów;
  • pomoc w organizacji imprez firmowych, cyklicznych eventów dla Klientów, szkoleń, seminariów;
  • podejmowanie działań SEO (pozycjonowanie strony, link building, keywords);
  • pomoc w obsłudze kampanii PPC, google adwords oraz pomoc przy innych pracach marketingowych;
  • przygotowywanie i tłumaczenie materiałów w języku angielskim;
  • ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy; realizacja zadań zleconych przez lokalnego i grupowego Managera działu marketingu; Aktywny kontakt i współpraca z międzynarodowym zespołem marketingu grupy Accace;

CO OFERUJEMY

  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej; wsparcie doświadczonych specjalistów
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, zaangażowania w pracę i kompetencji;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych; karta Multisport finansowana przez pracodawcę;
  • udział w lektoratach językowych w godzinach pracy, na koszt pracodawcy,
  • pracę w międzynarodowym zespole o profesjonalnym nastawieniu, możliwość kreowania i wdrażania własnych pomysłów;

Wyślij nam swoje CV

Aplikuję ➔

Kto otrzyma Twoje CV?

Edyta Minorczyk
HR Manager
Dlaczego pokochasz pracę w Accace
W Accace kładziemy nacisk na tworzenie czegoś znacznie więcej niż tylko miejsce pracy - tworzymy społeczność. Nasza otwarta kultura firmy sprzyja atmosferze, w której każdy czuje się jak integralny członek zespołu. Łączą nas wspólne wartości, którymi kierujemy się każdego dnia. Dzięki przyjęciu zasad "open book management" zarządzamy transparentnie, umożliwiając naszemu zespołowi pracę pod przewodnictwem zasad: zaufania, współpracy, zaangażowania, pasji, doskonałości i elastyczności. Dołączenie do nas oznacza włączenie się w dynamiczny ekosystem, gdzie Twój rozwój jest wspierany, Twoja kreatywność ceniona, a Twoja unikalna perspektywa pomaga kształtować wspólny sukces. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz rozwijać się w atmosferze współpracy i osobistego spełnienia, to właśnie je znalazłeś.
Dowiedz się więcej o pracy w Accace

Kim jesteśmy

Accace Polska jest proaktywnym partnerem outsourcingowym i doradczym zapewniającym kompleksowe wsparcie oparte na holistycznym podejściu do biznesu. Jako część globalnej grupy, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, łączymy inteligentne rozwiązania technologiczne z wiedzą i praktycznym doświadczeniem ponad 800 lokalnych ekspertów. Nasz globalny potencjał i dbałość o najwyższą jakość pozwalają nam wykraczać poza standardy i oferować innowacyjne usługi dla ponad 2000 klientów, niezależnie od branży i skali biznesu.
Dowiedz się więcej o nas
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram