Analityk/Wdrożeniowiec

To stanowisko nie jest już dostępne. Zawsze szukamy utalentowanych kandydatów, więc zachęcamy do przesłania nam swojego CV lub przeszukania naszej listy aktualnych ofert pracy w celu znalezienia podobnych stanowisk.

Szukasz wyzwań i nowych możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej?

Chcesz aktywnie uczestniczyć w rozbudowie zespołu w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupie konsultingowej? Aplikuj na stanowisko Analityk/Wdrożeniowiec i dołącz do naszego zespołu!

Kluczowe obowiązki:

  • Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych;
  • Konfigurowanie systemu Enova, pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki Klienta;
  • Opracowywaniem dokumentacji wdrożeniowej;
  • Konfiguracja systemu oraz testy akceptacyjne;
  • Wsparcie techniczne działu Payroll/Accounting, przy prowadzonych projektach wdrożeniowych;
  • Przeprowadzanie szkoleń i wsparcie techniczne użytkowników systemu, pracowników działu Payroll/Accounting;
  • Obsługa i rozbudowa narzędzi wykorzystywanych do raportowania;
  • Pomoc w tworzeniu, utrzymaniu i rozwoju narzędzi w oparciu
    o VBA, wykorzystywanych w celu automatyzacji procesów wewnętrznych firmy;
  • Prowadzenie projektów zmierzających do automatyzacji procesów biznesowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: informatyka, ekonomia, matematyka);
  • minimum 3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub udział w projektach wdrożeń systemów klasy ERP;
  • znajomość tworzenia dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych;
  • znajomość zagadnień kadrowo – płacowych; doświadczenie w obszarze implementacji projektów kadrowo-płacowych; rozliczaniu różnych systemów czasu pracy pracowników;
  • bardzo dobra znajomość programu kadrowo-płacowego Enova365 (w tym w zakresie migracji danych);
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętności komunikacji z zespołem i budowanie dobrych relacji z Klientami;
  • znajomość : technologii VBA, MS Excel oraz XML na poziomie bardzo dobrym;
  • znajomość zagadnień dotyczących baz danych oraz języka SQL;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • bieżące wsparcie pracowników w zakresie raportowania oraz realizacji bieżących procesów;
  • prowadzenie projektów zmierzających do automatyzacji procesów biznesowych;
  • pomoc w tworzeniu, utrzymaniu i rozwoju narzędzi w oparciu o VBA, wykorzystywanych w celu automatyzacji procesów wewnętrznych firmy;
  • zarządzanie danymi – aktualizowanie i analizowanie, dbanie o jakość danych oraz raportów;
  • obsługa i rozbudowa narzędzi wykorzystywanych do raportowania.

Co oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej;
  • Pracę w przyjaznym środowisku pracy opartym na wzajemnym wspólnych wartościach;
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę;
  • Język angielski na koszt pracodawcy;
  • Karta multisport finansowana przez pracodawcę;
  • Owocowe poniedziałki i czwartki;
  • Eastyczne godziny pracy.

Wyślij nam swoje CV

Aplikuję ➔

Kto otrzyma Twoje CV?

Edyta Minorczyk
HR Manager
Dlaczego pokochasz pracę w Accace
W Accace kładziemy nacisk na tworzenie czegoś znacznie więcej niż tylko miejsce pracy - tworzymy społeczność. Nasza otwarta kultura firmy sprzyja atmosferze, w której każdy czuje się jak integralny członek zespołu. Łączą nas wspólne wartości, którymi kierujemy się każdego dnia. Dzięki przyjęciu zasad "open book management" zarządzamy transparentnie, umożliwiając naszemu zespołowi pracę pod przewodnictwem zasad: zaufania, współpracy, zaangażowania, pasji, doskonałości i elastyczności. Dołączenie do nas oznacza włączenie się w dynamiczny ekosystem, gdzie Twój rozwój jest wspierany, Twoja kreatywność ceniona, a Twoja unikalna perspektywa pomaga kształtować wspólny sukces. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz rozwijać się w atmosferze współpracy i osobistego spełnienia, to właśnie je znalazłeś.
Dowiedz się więcej o pracy w Accace

Kim jesteśmy

Accace Polska jest proaktywnym partnerem outsourcingowym i doradczym zapewniającym kompleksowe wsparcie oparte na holistycznym podejściu do biznesu. Jako część globalnej grupy, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, łączymy inteligentne rozwiązania technologiczne z wiedzą i praktycznym doświadczeniem ponad 800 lokalnych ekspertów. Nasz globalny potencjał i dbałość o najwyższą jakość pozwalają nam wykraczać poza standardy i oferować innowacyjne usługi dla ponad 2000 klientów, niezależnie od branży i skali biznesu.
Dowiedz się więcej o nas
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram