Accounting Assistant

Junior, Pełny etat
Warszawa, Polska
Opublikowano 2 lata temu

Ogłoszenie nieaktualne!
Sprawdź podobne ogłoszenia na naszej aktualnej liście oferowanych stanowisk.

Zrób pierwszy krok do lepszej przyszłości już dziś! Rób to co lubisz i spełniaj marzenia. Aplikuj na stanowisko Accounting Assistant i znajdź  swoją drogę rozwoju w Accace!

Profil kandydata

  • Studenci ostatnich lat (IV, V) lub absolwenci studiów (preferowane kierunki Ekonomia, Finanse, Rachunkowość)
  • Podstawowa wiedza z zakresu polskich zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • Staże, praktyki, doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach będą dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Otwartość na rozwój i innowacyjne rozwiązania
  • Mile widzialna znajomość języka angielskiego.

Twoje zadania

  • Pomoc w księgowaniu faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, raportów kasowych, transakcji zakupu środków trwałych, zaliczek itp.
  • Rozliczanie delegacji pracowników
  • Wstępna weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • Pomoc w przygotowaniu raportów finansowych, zestawień, uzgadniania rejestrów VAT
  • Przygotowywanie płatności dla klientów
  • Dokonywanie uzgodnień na wybranych kontach księgi głównej, pod nadzorem doświadczonych księgowych.

Co oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy, w przypadku studentów dostosowanie do grafiku zajęć na uczelni
  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, zaangażowania w pracę i kompetencji oraz system premiowy oparty o jasne kryteria
  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych, w godzinach pracy, na koszt pracodawcy oraz możliwość stałego rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach zawodowych na koszt pracodawcy
  • Pracę w młodym zespole o profesjonalnym i zaangażowanym nastawieniu i możliwość kreowania rozwiązań i wdrażania własnych pomysłów w firmie
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej, pracę nad projektami dla lokalnych i międzynarodowych firm znanych marek.

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat

Doświadczenie: Mile widziane

Poziom stanowiska: Junior

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: Mile widziana znajomość języka angielskiego

Do kogo trafi Twoje CV?

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoNieaktualne ogłoszenia