Payroll Supervisor

Pełny etat, Senior
Warszawa, Polska
Opublikowano 3 miesiące temu

Chcesz rozwijać się u boku wykwalifikowanych specjalistów, dysponujących solidnym doświadczeniem, zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi tak – dołącz do grupy Accace aplikując na stanowisko Payroll Supervisor.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych
  • Doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym (co najmniej 4 lata), w tym doświadczenie w kierowaniu zespołem w obszarze Payroll (co najmniej rok)
  • Zaawansowana znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, rozliczania czasu pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz PPK
  • Znajomość programu kadrowo-płacowego Enova365 oraz programu Płatnik – wymagana
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym Excel na poziomie zaawansowanym)
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną komunikację z Klientami
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i otwartość
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziane: doświadczenie w procesie wdrażania nowych klientów i migracji danych płacowych oraz w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych.

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie i planowanie pracy podległego zespołu
  • Optymalizacja procesów kadrowo-płacowych dla Klientów
  • Nadzór nad realizacją zadań w zakresie pełnej obsługi kadrowo-płacowej Klientów
  • Proponowanie i koordynowanie projektów usprawnień związanych z całościowym procesem płacowym
  • Dzielenie się doświadczeniem, wsparcie merytoryczne oraz dbanie o podnoszenie kompetencji podległego zespołu
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych
  • Wsparcie we wdrażaniu nowych projektów, rozwiązań w automatyzacji i cyfryzacji procesów płacowych
  • Udział w procesach migracyjnych, szkoleniach dla Klientów
  • Wsparcie merytoryczne dla Klientów oraz innych działów
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi.

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie doradczej i outsourcingowej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Hybrydowy model pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Zajęcia z języka angielskiego w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • Kartę Multisport finansowaną przez pracodawcę
  • Platformę kafeteryjną Worksmile
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę.

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat

Doświadczenie: Minimum 4 lata w pracy w dziale kadrowo-płacowym, w tym co najmniej rok doświadczenia w kierowaniu zespołem w obszarze Payroll

Poziom stanowiska: Senior

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną komunikację z Klientami

Do kogo trafi Twoje CV?

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoKadry i Płace