Payroll Supervisor

Pełny etat, Senior
Warszawa, Polska
Dodane 3 miesiące dni temu

  Szukasz wyzwań i nowych możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej w międzynarodowej grupie konsultingowej? Aplikuj na stanowisko Payroll Supervisor i dołącz do zespołu Accace!

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym (co najmniej 4 lata), w tym doświadczenie w kierowaniu zespołem w obszarze Payroll (co najmniej rok)
  • Praktyczna znajomość zagadnień kadrowo- płacowych, prawa pracy
  • Wymagana znajomość programu kadrowo-płacowego Enova365 oraz programu Płatnik
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym Excel na poziomie zaawansowanym)
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu, zaangażowanie

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie, koordynowanie, planowanie i monitorowanie pracy podległego zespołu specjalistów
  • Optymalizacja procesów związanych z obsługą kadrową – płacową
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego pracownikom podległego zespołu w pełnej obsłudze kadrowo płacowej klientów
  • Zapewnianie wsparcia dla nowych klientów oraz udzielania odpowiedzi na merytoryczne pytania
  • Wsparcie we wdrażaniu narzędzi, systemów kadrowo – płacowych, procesów migracyjnych dla klientów
  • Wsparcie merytoryczne w przygotowaniu ofert sprzedażowych oraz udział we wdrożeniach i prezentacjach dla klientów
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi

Co oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej
  • Język angielski w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport finansowana przez pracodawcę
  • Owocowe poniedziałki i czwartki;
  • Home office
  • Elastyczne godziny pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Polityka prywatności | Oświadczenie RODO

O Accace

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat

Doświadczenie: Minimum 4 lat (w tym co najmniej roczne doświadczenie w kierowaniu zespołem w obszarze Payroll)

Poziom stanowiska: Senior

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Do kogo trafi Twoje CV?

20200512_Anna Jurgielewicz

Anna Jurgielewicz
HR Specialist | Poland
join-us-pl@accace.com

Cechy oferty pracy

StanowiskoKadry i Płace