Office Assistant

Junior, Pełny etat
Warszawa, Polska
Dodane 2 miesiące dni temu

  Szukasz wyzwań i nowych możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej?

Szukasz pracy w młodym, ambitnym zespole, w jednej z najszybciej rozwijających się branż ? Chcesz aktywnie uczestniczyć w rozbudowie zespołu w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej grupie konsultingowej. Aplikuj na stanowisko Office Assistant!

Wymagania:

Do naszego zespołu szukamy osób, które:

  • Posiadają wykształcenie średnie lub wyższe;
  • posługują się językiem angielskim na poziomie, pozwalającym na swobodną komunikację (kontakt z klientem anglojęzycznym);
  • posiadają wysokie kompetencje w zakresie obsługi Klienta;
  • mają dobrą znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków; dyspozycyjność i samodzielność;

Zakres obowiązków:

  • dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontakcie z Klientami Accace;
  • koordynacja korespondencji oraz połączeń telefonicznych; zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów;
  • obsługa recepcji, wizyt gości oraz Klientów Accace;
  • obsługa systemu CRM (m.in. wprowadzanie faktur, danych Klienta do systemu);
  • organizacja podróży służbowych;
  • dokonywanie zamówień biurowych oraz artykułów spożywczych i rozliczanie faktur w tym zakresie;
  • wsparcie działów wewnętrznych w zadaniach administracyjno – biurowych (m.in. skanowanie, kserowanie dokumentów, przygotowywanie i aktualizacja baz danych, rejestrowanie dokumentów);

Co oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej;
  • pracę w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnym zaufaniu i wspólnych wartościach;
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, zaangażowania w pracę i kompetencji;
  • możliwość rozwoju kompetencji językowych, w godzinach pracy, na koszt pracodawcy;
  • prywatna opieka medyczna;
  • karta Multisport finansowana przez pracodawcę;
  • owocowe poniedziałki i czwartki;
  • elastyczne godziny pracy w przypadku studentów (dostosowane do grafiku zajęć na uczelni).

Prześlij swoje CV!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Polityka prywatności | Oświadczenie RODO

O Accace

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia osobistego naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

Do kogo trafi Twoje cv?

HR Specialist | Poland
join-us-pl@accace.com
Sprawdź naszą aktywność w zakresie CSR | inne przydatne informacje

Cechy oferty pracy

StanowiskoAdministracja