Junior Associate

Junior, Pełny etat
Warszawa, Polska
Opublikowano 4 lata temu

Ogłoszenie nieaktualne!
Sprawdź podobne ogłoszenia na naszej aktualnej liście oferowanych stanowisk.

Naszą misją jest wspieranie naszych klientów, kolegów, partnerów i pracowników w spełnianiu ich marzeń. Przyłącz się do nas i zrealizuj swoje cele, mając nasze wsparcie na każdym kroku!

Aplikuj na stanowisko Junior Associate w Kancelarii Prawnej Accace Legal i dołącz do naszego zespołu!

Profil kandydata

Do naszego zespołu szukamy osoby, która spełnia następujące warunki:

  • Jest studentem 4-5 roku prawa
  • Ma dobrą znajomość prawa cywilnego, handlowego, pracy oraz jest zainteresowana rozwojem w tych obszarach
  • Posługuje się j.angielskim w stopniu zaawansowanym
  • Zna pakiet MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • Jest nastawiona na budowanie pozytywnych relacji, udzielanie merytorycznego wsparcia i poszukiwanie rozwiązań w relacjach z Klientem
  • Potrafi pracować w zespole
  • Posiada zdolności analitycznego myślenia oraz zdolność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy w mowie i piśmie.

Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale będzie ono niewątpliwie atutem, zwłaszcza w zakresie prawa pracy oraz prawa handlowego.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie działu prawnego i radców prawnych w bieżących projektach
  • Udział w realizacji bieżących projektów doradczych
  • Interpretacja przepisów prawa, sporządzanie projektów umów, opinii, pism, wniosków
  • Doradztwo w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i pracy
  • Bezpośredni kontakt z klientami, sądami oraz organami administracji podatkowej.

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie doradczej i outsourcingowej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Hybrydowy model pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Zajęcia z języka angielskiego w trakcie pracy i na koszt pracodawcy
  • Kartę Multisport finansowaną przez pracodawcę
  • Platformę kafeteryjną Worksmile
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę.

Razem świętujemy ważne osiągnięcia i wydarzenia z życia naszych pracowników!

Dowiedz się więcej o nas!

O Stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat

Doświadczenie: Nie jest wymagane, ale będzie ono niewątpliwie atutem, zwłaszcza w zakresie prawa pracy oraz prawa handlowego

Poziom stanowiska: Junior

Lokalizacja: Warszawa

Znajomość języków obcych: Zaawansowana znajomość j. angielskiego (B2+)

Do kogo trafi Twoje CV?

    Cechy oferty pracy

    StanowiskoNieaktualne ogłoszenia